«Велике будівництво» створило понад 200 тисяч робочих місць у період коронакризи

«Велике будівництво» створило понад 200 тисяч робочих місць у період коронакризи
0
«Велике будівництво» створило понад 200 тисяч робочих місць у період коронакризи

Програма Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» стала однією з головних державних програм підтримки, націлених на боротьбу з наслідками кризи, пов’язаної з пандемією.

Про це заявила у Facebook заступниця керівника Офісу Президента з питань економіки Юлія Свириденко за підсумками свого виступу на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Трудові ресурси».

««Велике будівництво» забезпечило роботою понад 200 тис працівників: робітників, проєктувальників, фахівців з реконструкції шкіл, садочків, лікарень та стадіонів», – розповіла вона.

За словами Свириденко, держава запровадила й інші програми підтримки. Так, 95 тис. безробітних змогли пройти у минулому році курси у державній службі зайнятості, і практично кожен знайшов роботу.

Державну допомогу змогли отримати також близько 400 тисяч працівників підприємств, на яких скоротили робочий день. «У середньому допомога була 7,5 тисяч грн, а всього на цю програму держава витратила майже 3 млрд грн – це наша програма по частковому безробіттю», – зазначила заступниця голови ОП.

Програмою «8 тисяч» для підприємців, які втратили доходи, коли населені пункти перебували у червоній зоні, скористалися понад 480 тис. ФОПів і працівників малих підприємств минулого року і 340 тис. – у 2021-му.

Інша програма – 5-7-9 – допомогла малому та середньому бізнесу отримати кредити під низькі відсотки.

«Цю можливість реалізували понад 12,5 тисяч підприємств у сільському господарстві, торгівлі, готельному та ресторанному бізнесі, а також у промисловості. І ми впевнені, що ці компанії не тільки зберегли, але вже й створили робочі місця для майже 20 тисяч нових працівників», – сказала Свириденко.

Нагадаємо, раніше заступник голови Офісу Президента, координатор «Великого будівництва» Кирило Тимошенко заявив, що у 2021 році за програмою планують побудувати та відремонтувати рекордні 6 500 км доріг та 245 штучних споруд. Також здадуть в експлуатацію 95 шкіл, 70 дитячих садків, 80 стадіонів, 29 басейнів та 177 приймальних відділень, а за проектом «Велика реставрація» за три роки буде відновлено 150 пам’яток культури.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Десятирічну безпекову угоду підписали Україна і США. Чому це важливо
0
Читати далі
Унаслідок ДТП загинув житель Рівненського району
0
Читати далі
ВЛК для бронювання та призовникам до 25 років не потрібна — постанова уряду
0
Читати далі
Попкорн: насолода для кожного дня
0
Читати далі
Псевдожурналісту Остапу Стахіву не дали права реєструвати власне ЗМІ
0
Читати далі
Дві фірми викрили на змові на тендерах із ремонту доріг на Рівненщині
0
Читати далі
85 вʼязнів із Рівненщини вступили до ЗСУ
0
Читати далі
Три проєкти з Рівненщини перемогли у конкурсі національно-патріотичного виховання
0
Читати далі
Цьогоріч СБУ Рівненщини викрили 32 особи за підозрою у державній зраді
0
Читати далі