«Велике будівництво» створило понад 200 тисяч робочих місць у період коронакризи

«Велике будівництво» створило понад 200 тисяч робочих місць у період коронакризи
0
«Велике будівництво» створило понад 200 тисяч робочих місць у період коронакризи

Програма Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» стала однією з головних державних програм підтримки, націлених на боротьбу з наслідками кризи, пов’язаної з пандемією.

Про це заявила у Facebook заступниця керівника Офісу Президента з питань економіки Юлія Свириденко за підсумками свого виступу на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Трудові ресурси».

««Велике будівництво» забезпечило роботою понад 200 тис працівників: робітників, проєктувальників, фахівців з реконструкції шкіл, садочків, лікарень та стадіонів», – розповіла вона.

За словами Свириденко, держава запровадила й інші програми підтримки. Так, 95 тис. безробітних змогли пройти у минулому році курси у державній службі зайнятості, і практично кожен знайшов роботу.

Державну допомогу змогли отримати також близько 400 тисяч працівників підприємств, на яких скоротили робочий день. «У середньому допомога була 7,5 тисяч грн, а всього на цю програму держава витратила майже 3 млрд грн – це наша програма по частковому безробіттю», – зазначила заступниця голови ОП.

Програмою «8 тисяч» для підприємців, які втратили доходи, коли населені пункти перебували у червоній зоні, скористалися понад 480 тис. ФОПів і працівників малих підприємств минулого року і 340 тис. – у 2021-му.

Інша програма – 5-7-9 – допомогла малому та середньому бізнесу отримати кредити під низькі відсотки.

«Цю можливість реалізували понад 12,5 тисяч підприємств у сільському господарстві, торгівлі, готельному та ресторанному бізнесі, а також у промисловості. І ми впевнені, що ці компанії не тільки зберегли, але вже й створили робочі місця для майже 20 тисяч нових працівників», – сказала Свириденко.

Нагадаємо, раніше заступник голови Офісу Президента, координатор «Великого будівництва» Кирило Тимошенко заявив, що у 2021 році за програмою планують побудувати та відремонтувати рекордні 6 500 км доріг та 245 штучних споруд. Також здадуть в експлуатацію 95 шкіл, 70 дитячих садків, 80 стадіонів, 29 басейнів та 177 приймальних відділень, а за проектом «Велика реставрація» за три роки буде відновлено 150 пам’яток культури.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
В Україні запрацював мобільний застосунок ChatGPT
0
Читати далі
У Дубно під час розпивання алкоголю між чоловіками виник конфлікт із ножовим пораненням
0
Читати далі
Німеччина визнала, що Україна має право бити по території росії
0
Читати далі
На Кореччині п’ятирічна дівчинка втопилася у штучній водоймі
0
Читати далі
Що стало причиною підняття тарифу на електрику
0
Читати далі
3,2 млн грн та 60 автомобілів передано на потреби ЗСУ за клопотанням прокуратури Рівненщини
0
Читати далі
МЗС росії пообіцяло «найжорсткіші заходи» у відповідь на удари дронами по москві
0
Читати далі
Політв'язні комуністичного режиму СРСР отримають надбавку до пенсії
0
Читати далі
Парламент підтримав скасування 2% податку для ФОП з липня
0
Читати далі