«Верес» на виїзді переміг «Чорноморець»

0

Рівненський «Верес» здобув перемогу на виїзді у матчі проти одеського «Чорноморця». Про це інформує Суспільне.

Поєдинок 11-го туру Прем’єр-ліги відбувся 18 жовтня. До цієї зустрічі суперників у турнірній таблиці розділяло шість очок: рівняни були дев’ятими, одесити – на передостанній п'ятнадцятій сходинці.

Перший тайм

Почався матч взаємним обміном пристрілками від обох команд, більшість із яких були неточними. «Верес» зумів забити на 17-й хвилині: провівши контратаку чотири у три, Євген Пасіч увірвався у вільну зону між оборонцями одеської команди і замкнув простріл свого брата-близнюка Геннадія Пасіча з лівого флангу. 1:0.

На 20-й хвилині рівняни залишились у меншості, опорний хавбек  Валерій Кучеров отримав пряму червону картку за фол.

Після того «Чорноморець» завдав кілька ударів у бік воріт гостей, але пробити Богдана Когута не змогли.

Другий тайм

Після перерви «Чорноморець» почав активно атакувати, рівняни здебільшого змушені були оборонятись. На 64-й хвилині господарі заробили пенальті: Авагімян перечепився об ногу Микити Полюляха. Ілля Путря виконував удар, але кіпер «Вереса» Когут потягнув цей м’яч.

На 75-й хвилині Геннадій Пасіч міг подвоїти перевагу «Вереса», але його удар у ближній кут парирував кіпер «Чорноморця». Після цього Роман Мірошник забив у ворота господарів після кутового, але арбітр зафіксував фол у Михайла Сергійчука.

Вже за кілька хвилин уже воротар рівнян Когут парирував удар Цитаішвілі у ближній кут.

На останній хвилині «Чорноморець» завдав удару поруч із дев'яткою воріт гостей. А після того кіпер одеситів врятував ворота від ще одного голу, коли з п'яти метрів пробив Віталій Дахновський. Підсумок поєдинку 1:0 на користь «Вереса».

Наступні матчі

Матчі 12-го туру для обох команд будуть домашніми і відбудуться у суботу, 23 жовтня. «Верес» прийматиме аутсайдера турнірної таблиці «Маріуполь», а «Чорноморець» зіграє з ФК «Львів», який посідає 14-те місце.

Що відомо

Історія протистоянь «Чорноморця» та «Вереса» налічує 20 матчів. 10 перемог – у одеситів, 7 – у рівнян, 3 гри завершилися унічию, – інформує пресслужба рівненської команди. Різниця м'ячів: 30-25.

Востаннє «Верес» перемагав в Одесі восени 2017 року. Тоді завдяки голу Володимира Адамюка рівняни обіграли «Чорноморець» – 1:0. У минулому сезоні «Верес» поступився «Чорноморцю» в гостях 0:1 і виграв вдома 4:0.