«Верес» розгромив «Авангард» та став чемпіоном Першої ліги з футболу

0

Рівненський «Верес» розгромив краматорський «Авангард» та достроково виборов собі чемпіонство Першої ліги, повідомляє Суспільне.

Нагадаємо, підвищення в класі та вихід в УПЛ рівняни вибороли собі ще наприкінці травня.

Матч відбувся 5 червня у Млинові при вщент заповненому стадіоні «Колос», супроводжувала поєдинок злива. Три голи «Верес» забив у ворота суперника ще у першому таймі.

Сьогодні матч транслювали в центрі Рівного на великому екрані. Підтримати червоно-чорних прийшло багато бажаючих

Перший гол стався на 8-й хвилині Ґеґедош пробив з льоту з-за меж штрафного, м'яч влучив у ногу Сергійчука та залетів у ворота.

Другий гол підопічні Юрія Вірта забили на 15-й хвилині. Дахновський прострілював у бік воріт суперника з правого флангу, від захисника «Авангарду» м'яч зрізався у власні ворота.

Третій гол «Верес» розіграв на 22-й хвилині. Сергійчук та Дахновський у пас розіграли захист суперників, а останній, увірвавшись у штрафний майданчик, пробив на точність у ближній від голкіпера кут.

Четвертий гол «Верес» забив на 61-й хвилині. Дахновський у штрафному пробив у голкіпера, а Петько виявився першим на добиванні та відправив м'яч у сітку.

П'ятий гол після навісу із правого флангу забив супернику Шестаков – його удар головою парирувати голкіпер суперників не зміг.

На 88-й хвилині «Авангард» забив гол престижу – Павло Похитайло перекинув голкіпера рівнян. У підсумку рахунок матчу 5:1.

Після матчу команда прямує до Рівного на майдан Незалежності для святкування виходу в Прем'єр-лігу. Тут передбачений святковий концерт за участі гурту «Бумбокс».

Що відомо

Домашні матчі Прем'єр-ліги «Верес» гратиме у Луцьку на тамтешньому «Авангарді». Це станеться у випадку, якщо однойменний стадіон у Рівному до того часу не буде готовий до прийому таких поєдинків.

У разі виходу до Прем'єр-ліги на наступний сезон Наглядова рада футбольного клубу «Верес» ще у квітні затвердила бюджет – це 77,5 мільйонів гривень. Однак, сума може коригуватись.

Не маючи власної тренувальної бази, «Верес» хоче збудувати таку за кошти інвестора біля Пагорбу Слави.

Земельну ділянку біля Пагорба Слави архітектурна комісія Рівнеради рекомендувала виставити на аукціон. Умови для участі в земельних торгах на право оренди депутати пропонують прописати так, аби найбільші шанси на перемогу мав футбольний клуб «Верес».