Верес U19 поступився одноліткам із Динамо

Верес U19 поступився одноліткам із Динамо
0
Верес U19 поступився одноліткам із Динамо

Другої поспіль поразки у чемпіонаті VBet ліги U19 зазнала юнацька команда рівненського Вереса. Після мінімальної поразки у домашній грі першого туру від Колоса - сьогодні рівняни на виїзді поступилися одноліткам з Динамо.

Гра проходила 31 липня в рамках другого туру Чемпіонату України з футболу Динамо U19 - Верес U19 - 2:0 (0:0), VBet ліга U19 в НТБ Конча-Заспа.

Напередодні гри у Конча-Заспі старший тренер команди Верес U19 Богдан Самардак анонсував можливі кадрові зміни у порівнянні зі стартовим матчем сезону проти ковалівського Колоса (0:1). Втім, зміна у стартовому складі сталася лише одна. Станіслава Пестрецова у стартовій одинадцятці змінив нещодавно дозаявлений Дмитро Шух. І лише по перерві на полі з'явився ще один свіжодозаявлений футболіст - Максим Овсійчук.

Якщо у грі проти Колоса вирішальним став швидкий пропущений гол, то сьогодні підопічні Богдана Самардака тривалий час на рівних протистояли більш досвідченому супернику, чітко відпрацьовуючи в обороні.

Лише після години гри киянам вдалося вийти вперед. Діагональ з лівого краю атаки та непорозуміння наших центральних оборонці призвели до того, що Антон Царенко практично безперешкодно розстріляв Назара Мигаля ударом з меж штрафного майданчика.

Наприкінці гри рівняни кинулися відігруватися великими силами і отримали у відповідь контрудар. Кияни чітко розіграли вихід два в один і Ігор Горбач забивав вже практично у порожні ворота - 2:0.

Друга поразка юнаків рівненського Вереса у чемпіонаті. Наступну гру команда Богдана Самардака проведе 6 серпня у Львові проти молоді Руха. 

0
Спорт
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині у ДТП за участю трьох автомобілів травмувалися четверо людей
0
Читати далі
На залізничних коліях Рівненщини за перше півріччя загинуло 13 людей
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть ділків, які налагодили механізм підпільної торгівлі зброєю
0
Читати далі
На Рівненщині посилили перевірки пасажирських перевізників через зростання кількості ДТП
0
Читати далі
Більш як 40 людей загинули внаслідок ДТП на Рівненщині за шість місяців 2026 року — поліція
0
Читати далі
На Рівненщині екскерівник філії завдав державі збитків на 2,6 мільйонів гривень
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок ДТП травмувався водій трактора
0
Читати далі
У Сарнах 4-річна дівчинка випала з вікна
0
Читати далі
2 серпня у Рівному відкривають приватну гімназію STARLAND
0
Читати далі