Верес U19 зіграв у нічию із Миколаєвом

Верес U19 зіграв у нічию із Миколаєвом
0
Верес U19 зіграв у нічию із Миколаєвом

Юнацька команда народного клубу Верес продовжує підготовку до відновлення виступів у чемпіонаті Української Прем'єр-ліги U19. Учора, 15 лютого, у Винниках підопічні Олега Шандрука зіграли товариський матч із учасником першості Львівської області - Миколаєвом. Поєдинок завершився унічию - 1:1.

У першому таймі рівнян вперед у рахунку вивів Святослав Зайко. Після перерви червоно-чорні, у складі яких сьогодні зіграли одразу вісім потенційних новачків, пропустили гол у відповідь.

Нагадаємо, раніше Верес U19 зіграв унічию зі Скалою 1911 - 0:0 та поступився одноліткам зі Львова - 0:1.

18-го лютого у Винниках команда Олега Шандрука зіграє із клубом чемпіонату Львівської області Куликів. Гра розпочнеться о 14:00.

0
Спорт
Найцікавіші матеріали
Жителі віддалених громад Рівненщини зможуть пройти безкоштовний комплексний чекап та онкоскринінг
0
Читати далі
Зміцнення українською владою позицій в країнах Балтії і Північної Європи: наближення України до ЄС
0
Читати далі
Запровадження платних доріг в Україні неминуче
0
Читати далі
У Рівному судитимуть громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
Організував схему перетину кордону та втік у Польщу: на Рівненщині судитимуть жителя Сарненщини
0
Читати далі
Кожна третя аварія з самокатниками — за участі підлітків
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські затримали групу сутенерів
0
Читати далі
У Здолбунові неповнолітній керманич електросамоката зіткнувся із автомобілем
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть правоохоронця за організацію незаконного перетину кордону
0
Читати далі