Верховна Рада закликає міжнародну спільноту допомогти Україні

Верховна Рада закликає міжнародну спільноту допомогти Україні
0
Верховна Рада закликає міжнародну спільноту допомогти Україні

Верховна Рада закликає міжнародну спільноту допомогти Україні не лише «риторичною солідарністю», а й «практичною підтримкою».

«Ми потребуємо допомоги озброєнням і технікою, допомоги для підтримання стійкості та стабільності економіки і фінансового сектору. Закликаємо відкинути страх і не допустити реалізації злочинних планів Володимира Путіна», – наголосив у своєму зверненні спікер парламенту Руслан Стефанчук.

За його словами, в умовах «неприкритого акту збройної агресії Росії проти України, більше не залишилося простору для компромісу і дипломатії», бо під загрозою не лише існування України, а й ЄС, НАТО, світової демократії, міжнародного права і миру.

«У ці важкі дні Україна також обороняє не лише себе, а й право кожного народу на вибір, право жити вільно. Україна йде на величезні людські і матеріальні жертви для того, щоб право відновилося як рушійна сила міжнародних відносин», – підсумував Стефанчук.

За матеріалами: Радіо Свобода

0
Політика
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині відбувся День партнерства до Дня Європи
0
Читати далі
У Рівному внаслідок ДТП постраждали двоє осіб
0
Читати далі
В Україні зросте вартість контрактного навчання у вишах
0
Читати далі
Вентилятори – недорогий порятунок від літньої спеки
0
Читати далі
СБУ затримала агентів фсб, які готували нові удари рф по Київщині та Рівненщині
0
Читати далі
Начальнику Рівненського ТЦК працівники ДБР повідомили нову підозру
0
Читати далі
Поліцейські встановлюють осіб, які у Дубенському районі пошкодили могили захисників України
0
Читати далі
За державну зраду та підготовку диверсії в Сарнах судитимуть жителя Львівщини
0
Читати далі
Обставини інциденту у Рівному між учителем та ученицею встановлено
0
Читати далі