Верховні депутати майже недоторканні

Верховні депутати майже недоторканні
0
Верховні депутати майже недоторканні

Учора, 29 серпня Верховна Рада України ухвалила постанову №1095 про попереднє схвалення закону про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України) №7203.

За відповідне рішення проголосувало 363 народних депутатів.

Зокрема, рішення про скасування депутатської недоторканості підтримали усі народні обраці від Рівненщини.

"За" проголосували шестеро депутатів від партії "Слуга народу", а саме - Дмитро Соломчук, Олександр Салійчук, Роман Іванісов, Сергій Литвиненко, Олександр Ковальчук та Олександр Аліксійчук.

Віктор М'ялик (депутат-самовисуванець) від 155- виборчого округу та народні депутатки від партій "Голос" Соломія Бобровська, і Яна Зінкевич, партія "Європейська Солідарність" також підтримали дане рішення.

Як зазначає Українська правда у проекті пропонується прибрати з 80 статті Конституції два абзаци про те, що депутатам гарантується недоторканність і без згоди Верховної Ради їх не можна притягнути до кримінальної відповідальності.

Якщо закон буде ухвалений остаточно, недоторканність має бути скасована з 1 січня 2020 року.

Як зазначив новоспечений Голова Верховної Ради України на своїй сторінці у Фейсбук Дмитро Разумков,

-«Перший крок до скасування депутатської недоторканності - зроблено!

Десятиліттями депутатський «імунітет» був підгрунтям для корупції та перетворився на 5-річний «вхідний квиток» до беззаконня та безкарності. Ми маємо нарешті припинити маніпуляції щодо використання додаткових статусів.

Всі люди є рівними в своїх правах. Так буде і в Україні. Вже скоро.»

 

 

 

 

0
Політика
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині в автопригоді травмувалися двоє людей
0
Читати далі
Посадовець на Рівненщині під час ремонту ліцею завдав збитків державі на понад 1 млн грн
0
Читати далі
Біля Рівного таксист порізав клієнта, бо той не заплатив
0
Читати далі
У Рівному внаслідок ДТП травмувалась дитина
0
Читати далі
У Львові від сказу померла жінка, яку вкусило кошеня
0
Читати далі
На Дубенщині у ДТП один водій загинув, інший отримав тяжкі травми
0
Читати далі
На Сарненщині після вчинення смертельної ДТП парубок вчинив самогубство
0
Читати далі
Міська рада робить опитування серед рівнян щодо того, що буде зображено на муралі в центрі
0
Читати далі
Офіційна заява в.о. міського голови Рівного щодо неправомірного нанесення контурів зображення на фасад будівлі
0
Читати далі