Ветерани Рівненщини можуть отримати 100 тисяч грн на свій бізнес

Ветерани Рівненщини можуть отримати 100 тисяч грн на свій бізнес
0
Ветерани Рівненщини можуть отримати 100 тисяч грн на свій бізнес

100 тисяч гривень на розвиток власної справи для ветеранів та військових. Відкрита реєстрація на нову програму «Траєкторія»Ініціатива створена для підтримки захисників та захисниць і створення більше можливостей для їх розвитку. Мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес та мережа мультимаркетів «Аврора» запустили освітньо-грантову програму для українських військових і другого з подружжя, щоб допомогти у створенні та масштабуванні власної справи. 

На учасників чекає:

  • освітній вебінар зі створення бізнес-плану
  • групові заняття з психологом
  • онлайн-лекції від ветеранів-підприємців
  • індивідуальні консультації

 

Наприкінці навчання учасники матимуть змогу презентувати свої бізнес-проєкти. 50 підприємців-початківців із найкращими результатами залучать по 100 000 гривень на започаткування або розвиток власної справи. 

 

Хто може взяти участь?

  • ветерани
  • військові
  • чоловік захисниці або дружина захисника

 

Встигніть подати заявку до 16 червня. Шукайте форму аплікації та деталі за посиланням — https://trayektoriya.business/ 

 

Задайте правильну траєкторію для розвитку бізнесу

 

Освітньо-грантову програму «Траєкторія» ініціювали мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес та мережа Аврора Мультимаркет. Національний проєкт втілюється за підтримки Міністерства цифрової трансформації, Мінветеранів і Офіс з розвитку підприємництва та експорту, за сприяння UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та Уряду Швеції, Український ветеранський фонд.

 

0
ВСЕ - МОЖЛИВО
Найцікавіші матеріали
У Сарненському районі внаслідок ДТП загинули двоє неповнолітніх
0
Читати далі
Жительку Рівненщини шахрай ошукав на 300 тисяч гривень
0
Читати далі
Економічне партнерство України з США: про що йдеться
0
Читати далі
Рівненський нардеп Олександр Аліксійчук «Ми ніколи не зловживаємо державними коштами…»
0
Читати далі
Рівненщина відкрила 31 Центр життєстійкості
0
Читати далі
У Рівному на ринку з висоти 4 поверху впав чоловік. Це сталося під час будівництва
0
Читати далі
На Рівненщині викрито групу осіб, які незаконно переправляли військовозобов’язаних за кордон
0
Читати далі
Керівницю однієї з держустанов Рівненської області викрили на хабарі
0
Читати далі
Учні Рівного матимуть додаткові вихідні на Великодні свята
0
Читати далі