Вибухівка та наркота: "улов" поліції Рівненщини

Вибухівка та наркота:
0
  • Вибухівка та наркота: "улов" поліції Рівненщини
  • Вибухівка та наркота: "улов" поліції Рівненщини
  • Вибухівка та наркота: "улов" поліції Рівненщини

Учора, 13 лютого, близько опівдня оперативники Гощанського відділення поліції під час перевірки за місцем проживання раніше судимого 44-річного жителя села Тучин виявили у нього боєприпаси.

За результатами огляду працівниками вибухотехнічного відділу ГУНП в Рівненській області стало відомо, що чоловік зберігав чотири підривачі до артилерійських снарядів, три частини до них, 300 грамів порохоподібної речовини та сто грамів вибухової речовини.

За цим фактом поліцейські розпочали досудове розслідування за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

Усе виявлене правоохоронці вилучили та направили на експертизу до Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС, за результатами якої буде прийняте відповідне процесуальне рішення.

Крім того, працівники сектору реагування патрульної поліції Здолбунівського відділення поліції районному центрі за порушення правил дорожнього руху зупинили автомобіль «ЗАЗ». Під час поверхневого огляду водія, 35-річного жителя села Здовбиця, поліцейські виявили поліетиленовий пакет із метамфетаміном.

 

0
Найцікавіші матеріали
Голову однієї з громад Рівненського району викрили на хабарі
0
Читати далі
Папі Леву XIV передали списки українських військовополонених
0
Читати далі
17 вишиванок – 17 історій полеглих воїнів: у Рівному триває акція «Коди пам’яті»
0
Читати далі
ГУР вперше публічно презентував новітні морські дрони, здатні нищити ворожі кораблі та літаки
0
Читати далі
На Рівненщині повісилась 13-річна дівчинка 
0
Читати далі
В Україні затримали організатора наркобізнесу і вилучили наркотиків на 2 мільярди гривень
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть злочинну групу за забруднення земель відходами
0
Читати далі
У Рівному під колесами вантажівки загинув пішохід
0
Читати далі
На Рівненщині збільшиться кількість укриттів у закладах освіти
0
Читати далі