Відсьогодні для споживачів Рівненщини розпочала діяти «обмежена» ціна на газ

Відсьогодні для споживачів Рівненщини розпочала діяти «обмежена» ціна на газ
0
Відсьогодні для споживачів Рівненщини розпочала діяти «обмежена» ціна на газ

З 1 лютого вступила в дію гранична межа вартості постачання природного газу, що встановлена Урядом на рівні 6,99 гривень за кубометр.

Про це під час онлайн брифінгу повідомив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.

«На виконання Постанови Уряду від 18 січня 2021 року №25 усіма постачальниками, що зареєстровані на Рівненщині, а це ТОВ «Рівнегаз Збут» і ТОВ «Рівненська обласна енергопостачальна компанія», знижено вартість постачання природного газу до встановленого рівня. Тобто 6,99 за кубометр», – відзначив Сергій Подолін.

Він додав, що встановлена Урядом межа 6,99 грн/м. куб є саме граничною, тому на ринку можуть бути представлені пропозиції від постачальників з ціною меншою за встановлену.

Водночас, споживачі й надалі вправі змінити постачальника природного газу відповідно до визначених самостійно критеріїв, тобто на свій розсуд.  Газопостачальні компанії мають оприлюднювати вартість газу за 5 днів до початку місяця постачання, якщо ціна на наступний місяць буде відрізнятися від попереднього.

Як змінити постачальника природного газу? Покрокова інструкція

Нагадаємо, ціна на газ на рівні 6,99 грн за кубометр діятиме до 31 березня. Вже навесні, всі газопостачальні компанії мають представити населенню річні ціни, де буде фіксована ціна на весь рік.

0
Економіка
Найцікавіші матеріали
Комета C/2025 F2 наближається до Сонця — скоро її можна буде побачити неозброєним оком
0
Читати далі
На Рівненщині лісівник та місцевий житель підірвалися на міні
0
Читати далі
У Сарненському районі внаслідок ДТП загинули двоє неповнолітніх
0
Читати далі
Жительку Рівненщини шахрай ошукав на 300 тисяч гривень
0
Читати далі
Економічне партнерство України з США: про що йдеться
0
Читати далі
Рівненський нардеп Олександр Аліксійчук «Ми ніколи не зловживаємо державними коштами…»
0
Читати далі
Рівненщина відкрила 31 Центр життєстійкості
0
Читати далі
У Рівному на ринку з висоти 4 поверху впав чоловік. Це сталося під час будівництва
0
Читати далі
На Рівненщині викрито групу осіб, які незаконно переправляли військовозобов’язаних за кордон
0
Читати далі