Відзавтра усі речові ринки Рівненщини - закриті

Відзавтра усі речові ринки Рівненщини - закриті
0
Відзавтра усі речові ринки Рівненщини - закриті

Речові ринки Рівненщини з понеділка, 16 березня, тимчасово призупиняють свою роботу.

Про це повідомляють у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Рівненській області.

Торгівля промисловими товарами припиняється не лише у Рівному, а й в усій області. Це стосується й пересувних речових ринків, що заїжджають у села.

Такі обмежувальні заходи спричинені впровадженням всеукраїнського карантину з метою запобігання поширенню коронавірусу, у тому числі й в області. Адже саме на ринках відбувається масове скупчення громадян, тому є підвищений ризик поширення інфекції COVID-19.

«Ми не можемо ставитись до загрози коронавірусу легковажно, ми бачимо, що робиться в Європі. Про закриття продуктових ринків чи супермаркетів мова поки не йде, це можливо хіба у випадку вкрай напруженої ситуації, яку в Україні, й на Рівненщині зокрема, всіма силами намагаються не допустити», - зазначив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін. І додав, що про додаткові рішення Рівненська облдержадміністрація буде повідомляти оперативно.

Також забороняється стихійна торгівля. У Рівному під час карантину припиняється діяльність ярмарку на вулицях Шевченка та Пересопницькій – торговцям запропоновано перейти на вільні місця всередину ринку.

Як повідомляють у Держпроспоживслужбі, у закладах торгівлі та ринках буде проводитися дезінфекція. Також у цих місцях розвісять інформаційні плакати з рекомендаціями про коронавірус.

0
Найцікавіші матеріали
У Рівненському районі внаслідок ДТП постраждали двоє мотоциклістів
0
Читати далі
В Україні готують посилення відповідальності за виїзд чоловіків за кордон
0
Читати далі
Мешканець Рівненщини перейшов на бік ворога: чоловіку оголосили про підозру
0
Читати далі
На Рівненщині викрили чоловіка, який збував психотропи в особливо великих розмірах
0
Читати далі
На Рівненщині обрали лауреата обласної премії імені Ігоря Свєшнікова
0
Читати далі
На Рівненщині затримано чотирьох чоловіків за організацію незаконного перетину кордону
0
Читати далі
Кабмін скасував тимчасовий дозвіл використовувати закордонні паспорти з продовженим терміном дії
0
Читати далі
Путін готує Росію до війни до 2028 року та нападу на НАТО
0
Читати далі
10-денні пошуки хлопчика з Рівненщини завершено: рятувальники витягнули з води тіло
0
Читати далі