Викладачку ВНЗ підозрюють в отриманні хабаря

Викладачку ВНЗ підозрюють в отриманні хабаря
0
Викладачку ВНЗ підозрюють в отриманні хабаря

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури завідувачку відділення одного з навчальних закладів Дубенщини повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 368 КК України).

Слідством встановлено, що у жовтні цього року жінка, будучи  заступницею голови комісії із захисту дипломних робіт, висловила прохання та отримала від студента-заочника 3500 грн хабаря за  надання позитивного відгуку на дипломний проект та сприяння у його успішному захисті.

Досудове розслідування проводять слідчі СУ ГУНП в Рівненській області, за оперативного супроводу УСР в Рівненській області ДСР НП України.

Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
Знайдено найменший об’єкт, що складається з темної матерії
0
Читати далі
Поліція шукає афериста з Рівного, який ошукав двадцятьох людей
0
Читати далі
Нобелівський комітет оголосив лауреата премії миру 2025 року
0
Читати далі
На Рівненщині біля військової частини знайшли боєприпаси
0
Читати далі
На Рівненщині під час затримання чоловік вдарив ножем поліцейського
0
Читати далі
Нобелівську премію з літератури отримав угорський письменник
0
Читати далі
Військові після полону отримуватимуть 50 тисяч протягом 3 місяців
0
Читати далі
Українці зможуть розлучатися онлайн
0
Читати далі
У Рівненському районі зник 15-річний хлопець
0
Читати далі