Віталій Коваль планує відновити повноцінну роботу «Дитячої залізниці»

Віталій Коваль планує відновити повноцінну роботу «Дитячої залізниці»
0
Віталій Коваль планує відновити повноцінну роботу «Дитячої залізниці»

Рівненська «Дитяча залізниця» тривалий час працювала як позашкільний заклад для навчання юних залізничників. Зараз практично не використовується, хоча й має хороші перспективи для Рівного.

Вона розташована в центрі міста, вздовж берега річки Устя і є найдовшою в Україні дитячою залізницею протяжністю 2,5 км. Щороку тут навчається більше 500 дітей. Відновити її повноцінну роботу – одне із завдань голови Рівненської ОДА Віталія Коваля.

– За нашим задумом, «Дитяча залізниця» має стати не лише позашкільним гуртком, а й новим громадським транспортом. Для зручності рівнян вона сполучатиме район Басового кута з центром міста, – розповів Віталій Коваль.

Для цього необхідно передати на баланс міста залізницю разом з прилеглою територією. Далі можна буде перетворювати вузькоколійку і на ще один «магніт» Рівного.

– Залізниця разом з територією має хороші можливості перетворитися на один з публічних просторів обласного центру. Тут можна облаштувати прекрасну паркову зону вздовж річки Устя. А вузькоколійка при цьому відіграватиме головну роль. Такий простір стане родзинкою міста для туристів, – додає Віталій Коваль.

Кожне місто має свій шарм та локації, які притягують до себе туристів з року в рік. Подорожуючі зараз дуже вимогливі. Тому їм замало чути історичні факти та легенди про те чи інше місто. Вони із задоволенням пройдуться ошатно облаштованими центральними площами, набережними, вуличками, посмакують автентичною гастрономією. До цього переліку у Рівному можна буде запропонувати й прогулянку рівненською вузькоколійкою.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Кембриджський словник оголосив слово 2025 року
0
Читати далі
На Рівненщині після розпивання спиртного власник житла завдав ножових поранень гостю
0
Читати далі
У Рівному внаслідок ДТП травмувався пішохід
0
Читати далі
Зеленський та Макрон підписали документ, що дає Україні змогу придбати 100 літаків Rafale
0
Читати далі
В Україні готують «Обрій» — систему контролю непрацюючих
0
Читати далі
У Рівному під колесами авто загинула пішохідка
0
Читати далі
США готуються депортувати близько 80 українців, серед яких емігранти ще часів СРСР
0
Читати далі
На Рівненщині під колесами маршрутки загинула пенсіонерка
0
Читати далі
Уряд схвалив механізм дії урядової програми «Зимова підтримка»
0
Читати далі