Загинув 17-річний хлопець внаслідок наїзду потяга на Рівненщині. За даними правоохоронців, машиніст повідомив, що неповнолітній рухався уздовж колії та різко почав її переходити. Від отриманих травм хлопець, який був у навушниках, загинув на місці події.
Про це повідомили у Facebook поліції Рівненщини.
Як йдеться у дописі, інцидент стався 2 червня приблизно о 07:30 у селі Новостав на залізничній станції «Клевань-Петрука».
«Зі слів машиніста потягу «Варшава-Київ», 17-річний місцевий житель рухався уздовж колії та різко почав її переходити, не впевнившись у безпечності своїх дій. Від отриманих травм хлопець, який був у навушниках, загинув на місці події», — поінформували у поліції.
Слідчі відкрили кримінальні провадження за фактом порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту, що спричинило загибель людини.

