Вночі на Рівненщині розбились двоє поліцейських (ФОТО)

Вночі на Рівненщині розбились двоє поліцейських (ФОТО)
0
Вночі на Рівненщині розбились двоє поліцейських (ФОТО)

Сьогодні вночі на дорозі «Городище-Рівне-Старокостянтинів» поблизу Дубровиці сталася ДТП — розбився полійцейський автомобіль. Про це повідомляє ГУНП в Рівненській області.

Пригода сталася о 00:35 годині ночі. Водій авто «BMW X5» із Дубровиччини зіткнувся із поліцейською автівкою «Skoda Octavia».

Від удару службовий автомобіль злетів у кювет, а позашляховик — перекинувся.

Унаслідок ДТП травмувалося та потрапило до лікарні троє людей. У водія «BMW X5» закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку. Також від нього був відчутний запах алкоголю. Його госпіталізували у реанімацію. В ДТП травмувалися і двоє копів. У них забої хребта та струс головного мозку. Вони госпіталізовані до хірургічного відділення.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 стаття 286 Кримінального кодексу України.

За результатами освідування ознак сп’яніння у поліцейських не виявлено. У водія позашляховика відібрані зразки крові.

0
Найцікавіші матеріали
СБУ затримала агентку гру рф, яка готувала прорив російських ДРГ у напрямку Сум
0
Читати далі
Неповнолітній мотоцикліст без шолома тяжко травмувався у ДТП на Рівненщині
0
Читати далі
Близько 3 млн українців виїхали і не повернулися під час повномасштабної війни
0
Читати далі
Рівнянка вербувала жінок для занять проституцією
0
Читати далі
Рівненські вибухотехніки показали уламки дронів, які впали в області
0
Читати далі
На Рівненщині виявлено правопорушника, який перебував у розшуку
0
Читати далі
У Рівному на переході збили жінку, вона померла
0
Читати далі
14-річний рівнянин для фото виліз на вагон потяга: його вдарило струмом
0
Читати далі
НАБУ підтвердило, що законопроект Зеленського відновить незалежність антикорупційних органів
0
Читати далі