Вночі у Рівному пограбували магазин (ФОТО)

Вночі у Рівному пограбували магазин (ФОТО)
0
Вночі у Рівному пограбували магазин (ФОТО)

П’ятнадцятого грудня близько третьої ночі двоє рівнян 23-х та 24-х років навідались до магазину на вулиці Князя Романа. Чоловіка віджали двері та взялись грабувати магазин. З каси вони витягнули 2 000 гривень, а також вже готувались винести з магазину електрочайник, пульт, мобільний, обігрівач та 8 палок ковбаси на загальну суму у 6 000 гривень. Правоохоронці, які саме відпрацьовували нічну зміну, помітили зловмисників та затримали їх на «гарячому», повідомляють у пресслужбі Нацполіції Рівненської області.

Чоловіків затримали та помістили до ізолятора на час слідства. Їм вже повідомили про підозру у вчиненні злочину. Тепер слідчі готують клопотання щодо обрання їм запобіжного заходу.
 © 
До слова, парочка крадіїв раніше вже притягалась до кримінальної відповідальності, за що вже відсиділи.

Один тільки нещодавно звільнився з-під домашнього арешту, тож взяв товариша та взявся за старе.

Тепер за вчинення крадіжки обом «світить» до 6 років за гратами.

  

0
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині двоє чоловіків незаконно вирубували ліс у ботанічному заказнику
0
Читати далі
Стипендії для студентів із 1 вересня зростуть удвічі
0
Читати далі
На Рівненщині у водоймах протягом доби загинуло двоє дітей
0
Читати далі
У Рівному під час пожежі в дев’ятиповерхівці загинув хлопчик
0
Читати далі
Другий етап спецоперації «РУБІКОН» проводився на Рівненщині
0
Читати далі
Дефіцит кадрів в Україні сягнув історичного максимуму
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків організували незаконний перетин кордону
0
Читати далі
На Дубенщині розпочалося обстеження в межах проєкту «Медицина без барʼєрів»
0
Читати далі
«Крим перетвориться на острів». Федоров анонсував логістичний локдаун для росії
0
Читати далі