Вночі у Рівному трапилась смертельна ДТП

Вночі у Рівному трапилась смертельна ДТП
0
  • Вночі у Рівному трапилась смертельна ДТП
  • Вночі у Рівному трапилась смертельна ДТП
  • Вночі у Рівному трапилась смертельна ДТП

Смертельна автопригода сталася сьогодні, 23 липня, близько 01:30 на вулиці Басівкутська обласного центру. 

Поліцейські на місці події встановили, що водій автомобіля «BMW 525», 25-річний рівнянин, не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожню обстановку,  не впорався з керуванням та виїхав за межі проїзної частини, де допустив зіткнення із металевим стовпом та огорожею.  

Унаслідок ДТП пасажир іномарки, 28-річний житель міста Вараш, отримав травми несумісні з життям та помер на місці події. 

Крім того, у ДТП травмувалося ще двоє пасажирів: у 27-річного жителя Рівного діагностували закриту черепно-мозкову травму та політравму, а в його однолітка із села Грушівка Березнівського району — закриту травму грудної клітки, перелом двох ребер.  

Водій легковика від госпіталізації відмовився. За зовнішніми ознаками він перебував у стані сп’яніння, втім від проходження медичного освідування відмовився.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого, слідчі слідчого управління розпочали досудове розслідування за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України. 

Транспортний засіб вилучили та помістили на спецмайданчик у селі Городок.

 

 

 

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
Підліток з Рівненщини працював на російські спецслужби
0
Читати далі
У Рівному затримали дилера, який збував психотроп
0
Читати далі
У Рівному чоловік запускав салюти
0
Читати далі
Біля Рівного в автопригоді за участі двох вантажівок загинула людина
0
Читати далі
У Рівному в четверту річницю війни запустили феєрверк
0
Читати далі
Оригінальні подарунки для особливих людей і випадків
0
Читати далі
На Рівненщині на АЗС між водіями виник конфлікт із стріляниною
0
Читати далі
Війна запустила безпрецедентну демографічну кризу в Україні
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік вдарив ножем військового, який рік тому звільнився з полону
0
Читати далі