Вночі в Рівному зловили п'яних водіїв Порше та БМВ

Вночі в Рівному зловили п'яних водіїв Порше та БМВ
0
Вночі в Рівному зловили п'яних водіїв Порше та БМВ

Сьогодні близько 3 ночі на вулиці Соборній патрульні зупинили автомобіль Porsche Cayenne за порушення водієм ПДР.

При спілкуванні з водієм інспектори виявили явні ознаки алкогольного сп'яніння. Керманичу запропонували пройти тест на визначення стану алкогольного сп'яніння на місці зупинки в присутності 2-х свідків, на що водій відмовився, а також відмовився від проходження такого огляду в медичному закладі.

На 22-річного водія склали протокол за ч.1 ст.130 (керування в стані сп'яніння) КУпАП та постанову за ч.1 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред'явила їх для перевірки, або стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами).

За годину правоохоронці знову помітили той самий автомобіль, водій якого який побачивши поліцейських, прискорився та з явним порушенням швидкісного режиму почав рухатися в напрямку Луцького кільця.

Патрульні наздогнали його на вулиці Млинівській. Цього разу водій погодився пройти огляд на стан алкогольного сп'яніння на місці зупинки. Результат огляду 0.81 проміле та згода водія з правопорушенням стали підставою для складання адміністративного протоколу за ст. 130 КУпАП (керування в стані сп'яніння).

На вулиці Соборній патрульні побачили автомобіль BMW, який рухався без увімкненого ближнього світла фар в темну пору доби. Під час спілкування з 22-річною водійкою патрульні виявили у неї ознаки алкогольного сп'яніння, однак, від проходження тесту на стан алкогольного сп'яніння на місці зупинки та у мед.закладі вона відмовилася у присутності двох свідків.

На рівнянку склали ряд адмінматеріалів: протокол за ч.1 ст.130 (керування в стані сп'яніння) КУпАП та постанову за ч.2 ст.126 (не отримувала водійського посвідчення), ч.1 ст. 126 (не пред'явила реєстраційні документи на автомобіль) КупАП, ч.2 ст. 122 (за порушення правил користування зовнішніми освітлювальними приладами) КУпАП.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
У Рівному розслідують вбивство немовляти, дитину знайшли на смітнику
0
Читати далі
На Рівненщині викрито чергову «схему для ухилянтів»
0
Читати далі
Затримано чоловіка, котрий крав квіти з клумб Рівного
0
Читати далі
У Рівному біля смітників знайшли тіло новонародженої дитини
0
Читати далі
Шахраї ошукали рівнянку на 120 тисяч гривень
0
Читати далі
На Рівненщині неповнолітній організував незаконний перетин кордону
0
Читати далі
Жіноча ліга БК «Рівне» виборола золото у фіналі
0
Читати далі
На Рівненщині вшанують 39-ті роковини Чорнобильської катастрофи
0
Читати далі
Стартує відбір учасників на отримання національної премії за внесок у розвиток підприємництва
0
Читати далі