![Всі районні лікарні Рівненщини отримали нове кардіологічне обладнання Всі районні лікарні Рівненщини отримали нове кардіологічне обладнання](https://vse.rv.ua/storage/bcd6cf9caa/6c822b058735f9fefcd9d976966aa58e-big.jpg)
Демидівська ЦРЛ отримала нове кардіологічне обладнання. А саме, дев’ятнадцять систем тред-міл досліджень. Про це повідомив керівник групи впровадження проекту Світового банку Сергій Рибачок на особистій сторінці у Фейсбук. До слова, таку ж апаратуру отримали всі районні лікарні Рівненської області.
Системи тред-міл дозволяють серце пацієнта не лише в стані спокою, а й під навантаженням, завдяки чому можна дуже точно виявляти захворювання серцево-судинної системи.
Нагадаємо, всього в рамках Проекту районні лікарні Рівненщини вже отримали:
- Системи для проведення тред-міл досліджень;
- Кардіоваскулярні УЗД сканери
- Кардіографи
- Аналізатори кардіомаркерів
- Системи для Холтерівського моніторування
- Дефібрилятори-монітори