З ініціативи Віталія Коваля на Рівненщині відбудеться засідання Всеукраїнської ради церков

З ініціативи Віталія Коваля на Рівненщині відбудеться засідання Всеукраїнської ради церков
0
З ініціативи Віталія Коваля на Рівненщині відбудеться засідання Всеукраїнської ради церков

Вперше в історії Рівненщини в області відбудеться виїзне засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, який єдиний із керівників облдержадміністрацій сьогодні взяв участь в урочистому засіданні інституції.

«Сьогодні в Києві особисто мав честь запросити духовенство на Рівненщину. Принагідно привітав Всеукраїнську Раду з 25-річчям. Приємно, що наразі вони об’єднують понад 95 % релігійного середовища України. Переконаний, що діалог між владою та релігійними організаціями сприяє вирішенню багатьох проблем. А збереження міжконфесійного миру на Рівненщині є одним з наших пріоритетів», – повідомив Віталій Коваль.

Нагадаємо, ювілейне засідання відбулося під гаслом «Ми всі рівні, ми всі різні та об’єднані заради спільного блага України».

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
В автопригоді біля Рівного постраждали троє дітей
0
Читати далі
На Рівненщині старий будинок обвалився на двох чоловіків, один загинув
0
Читати далі
Майже 400 рекордних справ за жорстоке поводження з тваринами зафіксовано цьогоріч
0
Читати далі
У Рівному чоловік погрожував зброєю та стріляв з вікна
0
Читати далі
Чоловік, який на Рівненщині з пістолета вбив собаку, постане перед судом
0
Читати далі
У Дубно розпивання алкоголю між чоловіка закінчилося ножовим пораненням
0
Читати далі
СБУ викрила «крота», який вин ховав про військові обʼєкти на Рівненщині
0
Читати далі
В Україні ліквідовано наймасштабніше підпільне виробництво анаболічних стероїдів, які видавали за імпортні препарати для спортсменів
0
Читати далі
У Сарненському районі внаслідок перекидання трактора загинув кермувальник
0
Читати далі