![З понеділка більшість учнів Рівного переходять на «дистанційку» З понеділка більшість учнів Рівного переходять на «дистанційку»](https://vse.rv.ua/storage/966a7a1a84/o_1emh46toi3nbtio1j1s1prg7i21k_th_lnd_xx-big.jpg)
Сьогодні міська комісія ТЕБ та НС прийняла низку важливих рішень щодо роботи освітніх закладів міста.
Відтак, з 29 березня 2021 року по 12 квітня 2021 року заклади загальної середньої та позашкільної освіти незалежно від форм власності працюватимуть у дистанційному форматі, окрім учнів початкових класів (1 – 4 класів);
Заклади дошкільної освіти та інклюзивно-ресурсні центри в цей же період працюватимуть у звичайному режимі. Це ж стосується і навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина».
Школи естетичного виховання вже з понеділка мають перейти в режим проведення тільки індивідуальних занять.