З Рівненщини видворили молдаванина

З Рівненщини видворили молдаванина
0
З Рівненщини видворили молдаванина

Місцезнаходження 58-річного громадянина Молдови, який протягом останніх двох років ухилявся від примусового повернення до країни походження, співробітники міграційної поліції та міграційної служби встановили у січні. 

Оперативники встановили, що іноземець неодноразово притягувався до відповідальності за порушення адміністративного та міграційного законодавства України. Крім того, перебував на обліку в поліції за вчинення домашнього насильства. 

Рівненський міський суд під час розгляду позову ухвалив рішення про затримання громадянина Молдови та поміщення його до Пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства з метою забезпечення його видворення за межі країни. 

Сьогодні, дев’ятого лютого, на підставі ухвали суду, працівники міграційної поліції та міграційної служби примусово видворили 58-річного жителя Молдови за межі території України через пункт пропуску державного кордону в селі Мамалига Новоселицького району Чернівецької області.

 Читайте також:«Волонтерство в громаді»: Рівненщина долучилася до всеукраїнського проєкту

 Читайте також:«З трьома або чотирма зонами»: з середини лютого в Україні можуть запровадити новий карантин

 Читайте також:Вісім лікарень Рівненщини отримають нове обладнання для ПЛР-лабораторій

0
Найцікавіші матеріали
15 років тюрми отримали два агенти фсб, які займалися підпалами Укрзалізниці на Рівненщині
0
Читати далі
Судитимуть агентку рф, яка збиралася підірвати популярний готель у Рівному
0
Читати далі
Кабмін стежитиме за цінами на ліки та штрафуватиме аптеки у разі порушень
0
Читати далі
На Дубенщині дитина врятувала сімʼю під час пожежі
0
Читати далі
Судитимуть агента рф, який намагався підірвати багатоповерхівку у Рівному
0
Читати далі
У Рівненському районі затримано чоловіка на незаконному зберіганні психотропів
0
Читати далі
Рівнян просять підтримати петицію щодо парковки біля стадіону «Авангард» на вул. Замковій
0
Читати далі
Берегти енергосистему — це твій спосіб турботи
0
Читати далі
У Рівненському районі місцевий житель обікрав магазин
0
Читати далі