«З трьома або чотирма зонами»: з середини лютого в Україні можуть запровадити новий карантин

«З трьома або чотирма зонами»: з середини лютого в Україні можуть запровадити новий карантин
0
«З трьома або чотирма зонами»: з середини лютого в Україні можуть запровадити новий карантин

Адаптивний карантин в Україні можуть запровадити з другої половини лютого або з кінця місяця.

Про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко під час форуму «Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді».

«Ми запропонуємо уряду новий світлофор зони епідеміологічної небезпеки, який буде існувати в Україні з середини лютого, може, з кінця лютого», – сказав він.

За словами Ляшка, регіони України будуть поділені на три або чотири зони і «будуть показувати чіткі маячки», де ситуація з COVID-19 виходить з-під контролю і потрібно вживати додаткових заходів.

Головний санітарний лікар наголосив, що нові рівні небезпеки стосуватимуться не карантинних обмежень, а потрібні для того, щоб повідомляти місцевій владі про ризик подальшого розвитку епідемії в конкретному регіоні.

Раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що українська влада розглядає можливість повернення до адаптивного карантину, який складатиметься з зеленої, жовтої, помаранчевої і, в окремих випадках, червоної зони.

В Україні з 8 січня по 24 січня діяли посилені карантинні обмеження. Після їх закінчення України повернулася до обмежень помаранчевої зони, які діють до кінця лютого.

Загальнонаціональний карантин можуть продовжити до 30 квітня. За словами Шмигаля, це не остаточна дата.

За матеріалами: журнал «Новое время»

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
У Рівному під колесами авто травмувалася 10-річна дівчинка
0
Читати далі
Понад 160 безпілотників за два дні. МАГАТЕ зафіксувало різке зростання активності дронів біля українських АЕС
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть депутата за недостовірні відомості у декларації на майже 2,5 мільйона гривень
0
Читати далі
Через необережне поводження з бензином постраждали двоє жителів Рівненщини
0
Читати далі
Троє людей загинуло та попередньо шестеро травмувалися внаслідок ворожої атаки
0
Читати далі
Мешканці Рівненщини із початку місяця перерахували шахраям понад 1,5 мільйона гривень
0
Читати далі
На Рівненщині викрили угруповання, яке допомагало військовим тікати зі служби
0
Читати далі
На Рівненщині затримали лікаря, який сприяв в ухилення від мобілізації
0
Читати далі
У Сарнах внаслідок ДТП загинув неповнолітній скутерист
0
Читати далі