З вікна рівненської лікарні вистрибнув пацієнт

З вікна рівненської лікарні вистрибнув пацієнт
0
З вікна рівненської лікарні вистрибнув пацієнт

Від отриманих травм чоловік загинув. Як розповів Суспільному головний лікар закладу Ігор Гудима, це сталося вчора близько 14-ї години.

Житель Квасилова, 1960-го року народження, до лікарні з діагнозом шлункова виразка та внутрішньою кровотечею потрапив у суботу. Після комплексу медичної допомоги його перевели у хірургічне відділення, розповів Ігор Гудима.

– Лежав у хірургії він, все було гаразд. І вчора до нього приходили родичи, дочка, все було добре. Вчора він лежав, читав газету, був у палаті ще з однією людиною, тут раптом відкриває вікно і каже: "пішли всі..." на три букви і скочив з вікна, от і все. До цього у нього не було ніяких розладів, усе було гаразд, – розповів головний лікар Рівненської райлікарні Ігор Гудима.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
У Рівному під колесами авто травмувалася 10-річна дівчинка
0
Читати далі
Понад 160 безпілотників за два дні. МАГАТЕ зафіксувало різке зростання активності дронів біля українських АЕС
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть депутата за недостовірні відомості у декларації на майже 2,5 мільйона гривень
0
Читати далі
Через необережне поводження з бензином постраждали двоє жителів Рівненщини
0
Читати далі
Троє людей загинуло та попередньо шестеро травмувалися внаслідок ворожої атаки
0
Читати далі
Мешканці Рівненщини із початку місяця перерахували шахраям понад 1,5 мільйона гривень
0
Читати далі
На Рівненщині викрили угруповання, яке допомагало військовим тікати зі служби
0
Читати далі
На Рівненщині затримали лікаря, який сприяв в ухилення від мобілізації
0
Читати далі
У Сарнах внаслідок ДТП загинув неповнолітній скутерист
0
Читати далі