![За крадіжку на суму 365 гривень, мешканець Рівненщини отримав 5 років За крадіжку на суму 365 гривень, мешканець Рівненщини отримав 5 років](https://vse.rv.ua/storage/b8659af0b9/A7019723-8A19-433C-AF8D-D01309B730EB-big.jpeg)
За результатами підтримання прокурорами обвинувачення у суді засуджено до позбавлення волі 37-річного жителя міста Дубно, який вчинив злочин проти власності.
Дубенський міськрайонний суд визнав чоловіка винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.185 КК України (таємне викрадення чужого майна, вчинене повторно).
Чоловік визнав свою винуватість у викраденні ним з магазину «Єва», що у м. Дубно, предметів побутового вжитку на суму 365 гривень.
При призначенні покарання суд врахував позицію прокурора, а також той факт, що чоловік раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за корисливі злочини.
Відповідно до вироку суду наступні 5 років засуджений проведе в ізоляції від суспільства.
Фото ілюстративне