За місяць на Рівненщині виявили два десятка мігрантів-нелегалів

За місяць на Рівненщині виявили два десятка мігрантів-нелегалів
0
За місяць на Рівненщині виявили два десятка мігрантів-нелегалів

В північних прикордонних областях тривають цільові профілактичні заходи «Мігрант»

Державна прикордонна служба України захищає український кордон та спільно з іншими правоохоронними структурами забезпечує дотримання законодавства в прикордонні.

Одним з ефективних методів зниження рівня протиправної діяльності є проведення спільних скоординованих дій правоохоронців.

Так, прикордонники спільно з оперативниками Держприкордонслужби України та співробітниками Національної поліції й Держаної міграційної служби провели перевірку місць можливого перебування потенційних незаконних мігрантів.

Впродовж місяця під час проведення профілактичних рейдів спільними міжвідомчими групами було виявлено 25 іноземців, які порушили терміни перебування на території України. Здебільшого правопорушниками виявлялись громадяни Азербайджану. Також правоохоронці зафіксували міграційні порушення у громадян Грузії, Молдови, Росії, Білорусі та Румунії.

Відбувались заходи в рамках проведення цільових профілактичних заходів «Мігрант», що тривають на Київщині, Житомирщині та Рівненщині. Наразі всіх іноземців притягнуто до відповідальності за ст. 203 КУпАП «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України». Вирішується питання щодо повернення громадян до країн походження.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Затримано групу, яка під приводом гуманітарної допомоги ввезли в Україну 27 автомобілів
0
Читати далі
Біля Рівного зіштовхнулися авто, є постраждалі
0
Читати далі
В ДТП біля Рівного травмувався малолітній пішохід
0
Читати далі
У Березному поліцейські викрили зловмисника, який незаконно перевозив зброю
0
Читати далі
СБУ Рівненщини затримала агентку гру рф, яка готувала новий ракетний удар рашистів по Запоріжжю
0
Читати далі
26 людей отримали підозри за зловживання бюджетними коштами на Рівненщині
0
Читати далі
Директор рівненського коледжу посприяв ухиленню від мобілізації понад ста чоловіків
0
Читати далі
На Рівненщині затримали зловмисників на спробі підкупу військовослужбовця
0
Читати далі
Біля Дубна 6-річний хлопчик вибіг під колеса авто
0
Читати далі