За полуничку он-лайн рівнянина зловила поліція

За полуничку он-лайн рівнянина зловила поліція
0
За полуничку он-лайн рівнянина зловила поліція

Працівники відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми, ГУНП в Рівненській області викрили 41-річного чоловіка, який з липня минулого року з власного телефону розміщував на сайті різні пікантні фото.

«За фактом розповсюдження порнографічних предметів відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, — повідомив начальник ВБЗПТЛ ГУНП в Рівненській області Ігор Крутій. — Чоловікові вже повідомили про підозру за частиною 1 статті 301 Кримінального кодексу України».

Любителю «полунички» загрожує штраф від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
У Рівному підлітки знімали відео під російську музику на фоні портретів полеглих воїнів
0
Читати далі
На Рівненщині чоловіка вкусила змія
0
Читати далі
Український борець зійшов з пʼєдесталу під час звучання російського гімну
0
Читати далі
Два чоловіки з Рівненщини та Прикарпаття збували контрафактні електронні сигарети
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок ДТП травмувався неповнолітній водій мотоцикла
0
Читати далі
У березні можуть запровадити жорсткі обмеження для ухилянтів та СЗЧ
0
Читати далі
Завербований мешканець Житомира намагався вчинити теракт у центрі Рівного
0
Читати далі
У Рівному судитимуть батька, який побив неповнолітню доньку
0
Читати далі
«Мистецтво може жити не тільки на полотні, а й на людині»: рівненська художниця Аліна Мирончук презентувала виставку піджаків
0
Читати далі