За рік поліцейські Рівненщини розшукали 191 дитину

За рік поліцейські Рівненщини розшукали 191 дитину
0
За рік поліцейські Рівненщини розшукали 191 дитину

Напередодні Нового року ювенальні поліцейські розшукали 17-річного жителя Квасилова, а поліцейський офіцер Клесівської громади дев’ятого січня повернув додому неповнолітню місцеву жительку. 

Цьогоріч зареєстровано три повідомлення про зникнення дітей безвісти, а загалом упродовж 2020 року поліцейські на Рівненщині повернули додому 191 дитину (2019 - 294). 

Моніторинг зареєстрованих та опрацьованих фактів показує, що найчастіше домівку покидають хлопці у віці до 13 років, а дівчата — у віці від 13 до 18 років.  У 98% випадках дітей розшукуємо та повертаємо додому впродовж доби,  — зазначає т.в.о. начальника відділу ювенальної превенції УПД ГУНП Юрій Зламан.

Працівники ювенальної превенції наголошують батькам або особам, які їх замінюють, на забезпеченні належних умов для проживання та розвитку дітей, піклуванні та батьківській увазі до них, а також на відповідальності за невиконання обов'язків щодо їх виховання.   

 

Читайте також: Українські військові звання перевели на коди військових рангів НАТО

Читайте також: Помер екс-начальник управління земельних відносин Рівного

Читайте також: Соцмережі й депресія: як активне використання смартфона впливає на психічне здоров’я людини

 

0
Найцікавіші матеріали
Зґвалтував малолітню падчерку: слідчі поліції Рівненщини повідомили зловмиснику про підозру
0
Читати далі
Освітній заклад нового рівня в Рівному: знайомтесь зі StarLand
0
Читати далі
У Рівному виявили у продукції замасковані нарковмісні речовини: розшукують причетних
0
Читати далі
На Рівненщині жінку ошукали в телеграмі на понад 12 тисяч гривень
0
Читати далі
У Рівненському районі 10-річний велосипедист потрапив в ДТП
0
Читати далі
Перший етап всеукраїнських змагань «Ігри ветеранів» 2026 стартував на Рівненщині
0
Читати далі
Нові деталі теракту у Голосіївському районі Києва: брифінг очільника МВС Клименко
0
Читати далі
Росія планує використовувати північнокорейських робітників для відновлення окупованих територій
0
Читати далі
 Біля Рівного на території підприємства стався вибух, внаслідок якого постраждали вісім людей
0
Читати далі