За убивство та пограбування пенсіонерки суд відправив 24-річного чоловіка під варту

За убивство та пограбування пенсіонерки суд відправив 24-річного чоловіка під варту
0
За убивство та пограбування пенсіонерки суд відправив 24-річного чоловіка під варту

21 січня вночі, діючи з корисливих мотивів, підозрюваний – колишній житель с. Шкарів, проник до помешкання 74-річної односельчанки з метою викрадення грошових коштів. Однак жінка викрила злодія, за що той наніс потерпілій численні удари в голову, а потім ще й  перерізав їй горло ножем. Внаслідок значної втрати крові пенсіонерка померла на місці події. Її тіло наступного дня виявив сусід.

Вбивця тим часом втік з села і виїхав за межі області. Завдяки оперативним заходам правоохоронці встановили особу зловмисника. Виявилось, що кілька років тому цей чоловік вже викрадав цінності з будинку загиблої. 24 січня його затримали у Тернополі. Того ж дня чоловікові повідомили про підозру. Під час обрання запобіжного заходу підозрюваний не зміг пояснити причини свого вчинку.

Санкція статей передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

За процесуального керівництва Гощанського відділу Здолбунівської окружної прокуратури Гощанський районний суд відправив під варту на 60 днів без права внесення застави 24-річного жителя м. Тернопіль, якого підозрюють в умисному вбивстві з корисливих мотивів та розбої (п. 6 ч. 2 ст. 115 та ч. 4 ст. 187 КК України).

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
На Дубенщині розпочалося обстеження в межах проєкту «Медицина без барʼєрів»
0
Читати далі
«Крим перетвориться на острів». Федоров анонсував логістичний локдаун для росії
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі
У Рівному судитимуть посадовців закладів освіти за передплату на майже 600 тисяч гривень
0
Читати далі
Жителі 4 громад Рівненщини зможуть пройти комплексне медичне обстеження
0
Читати далі
У Рівному з липня за воду доведеться платити більш ніж удвічі більше
0
Читати далі
На Рівненщині протягом вихідних у ДТП за участі мотоциклістів травмувалися 3 людей
0
Читати далі
Жителя Березнівщини за смертельне поранення знайомого взято під варту
0
Читати далі
Жителі віддалених громад Рівненщини зможуть пройти безкоштовний комплексний чекап та онкоскринінг
0
Читати далі