За вихідні у Рівненській області вакциновано майже 1500 людей

За вихідні у Рівненській області вакциновано майже 1500 людей
0
За вихідні у Рівненській області вакциновано майже 1500 людей

У Рівненській області продовжують працювати центри масової вакцинації та мобільні бригади. Загалом в області проти COVID-19 щеплено 113 964 особи. 

Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль

«Майже 1500 щеплень за вихідні. Найбільше проти COVID-19 вакциновано Pfizer (1212) і Moderna (135), далі йдуть CoronaVac (119) та AstraZeneca (30). Нагадаю, в неділю ми відкрили ще один центр вакцинації в приміщенні драмтеатру Рівного. За день там щепилося 257 людей. Крім того, в області працює 4 центри вакцинації в кожному районі», - зазначив Віталій Коваль.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Жителя Березнівщини за смертельне поранення знайомого взято під варту
0
Читати далі
Жителі віддалених громад Рівненщини зможуть пройти безкоштовний комплексний чекап та онкоскринінг
0
Читати далі
Зміцнення українською владою позицій в країнах Балтії і Північної Європи: наближення України до ЄС
0
Читати далі
Запровадження платних доріг в Україні неминуче
0
Читати далі
У Рівному судитимуть громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
Організував схему перетину кордону та втік у Польщу: на Рівненщині судитимуть жителя Сарненщини
0
Читати далі
Кожна третя аварія з самокатниками — за участі підлітків
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські затримали групу сутенерів
0
Читати далі
У Здолбунові неповнолітній керманич електросамоката зіткнувся із автомобілем
0
Читати далі