Забудовник не хотів платити пайову участь в розвиток інфрастуктури Рівного

Забудовник не хотів платити пайову участь в розвиток інфрастуктури Рівного
0
Забудовник не хотів платити пайову участь в розвиток інфрастуктури Рівного

Перед введенням в експлуатацію на території м.Рівне об’єкта нерухомості одне із приватних підприємств, порушивши вимоги містобудівного законодавства, не уклало з органом місцевого самоврядування договір про пайову участь у розвитку інфраструктури і не сплатило до місцевого бюджету пайовий внесок. Внаслідок таких дій бюджет територіальної громади не отримав кошти у сумі майже 150 тис грн

У зв’язку з цим прокуратура заявила в інтересах Рівненської міської ради та громади позов про стягнення із підприємства-забудовника збитків у формі упущеної вигоди на зазначену суму, який господарським судом Рівненської області задоволено у повному обсязі.

Апеляційну скаргу приватного підприємства у травні 2018 року  судом відхилено як безпідставну та необґрунтовану, чим підтверджено законність вимог прокуратури.

Таким чином, рішення суду про стягнення з приватного підприємства до міського бюджету майже 150 тис грн на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Рівне набрало законної сили.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
У Рівному розслідують вбивство немовляти, дитину знайшли на смітнику
0
Читати далі
На Рівненщині викрито чергову «схему для ухилянтів»
0
Читати далі
Затримано чоловіка, котрий крав квіти з клумб Рівного
0
Читати далі
У Рівному біля смітників знайшли тіло новонародженої дитини
0
Читати далі
Шахраї ошукали рівнянку на 120 тисяч гривень
0
Читати далі
На Рівненщині неповнолітній організував незаконний перетин кордону
0
Читати далі
Жіноча ліга БК «Рівне» виборола золото у фіналі
0
Читати далі
На Рівненщині вшанують 39-ті роковини Чорнобильської катастрофи
0
Читати далі
Стартує відбір учасників на отримання національної премії за внесок у розвиток підприємництва
0
Читати далі