Заступник голови ОП Тимошенко розповів, як покращилась співпраця центральної і місцевої влади

Заступник голови ОП Тимошенко розповів, як покращилась співпраця центральної і місцевої влади
0
Заступник голови ОП Тимошенко розповів, як покращилась співпраця центральної і місцевої влади

Після проведення місцевих виборів минулого року співробітництво між центральними органами влади і місцевим самоврядуванням вийшло на якісно новий рівень.

Про це на засіданні консультативної ради з питань місцевого самоврядування 11 травня заявив заступник керівника Офісу Президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко.

«Співпраця з місцевим самоврядуванням і обласними радами, і місцевими держадміністраціями, включаючи ОТГ, дуже змінилася після місцевих виборів... Багато в чому ми співпрацюємо кожен день: це повсякденні питання, такі як вирішення інфраструктурних проектів, і взаємодія з Кабінетом міністрів, є і стратегічні питання», – зазначив Тимошенко.

Як один із прикладів співпраці заступник голови ОП назвав механізм відносних запозичень обласних рад на інфраструктурні проекти, який почав застосовуватися у минулому році.

«У цьому році я знаю, що кілька місцевих рад вже вирішують питання про лізинг на медичне обладнання. Це дає поштовх для того, щоб оновлювалася як інфраструктура, так і наша медицина», – уточнив Тимошенко.

Також, за його словами, для допомоги місцевим громадам були прийняті зміни до державного бюджету, що передбачають виділення 5 млрд грн на місцеві субвенції, інфраструктурні та інші місцеві проекти.

«Завдяки таким змінам до бюджету ми і допомагаємо громадам», – сказав Тимошенко.

Раніше Кирило Тимошенко вже заявляв, що в 2021 році пріоритетним у рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» буде відновлення місцевих доріг, оскільки ними більшість українців користуються щодня.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Чоловічі кофти від Nike – стиль та зручність під будь-які цілі
0
Читати далі
Рівнянин на вулиці міста знайшов гранату
0
Читати далі
За скоєння шести крадіжок ріанянин проведе понад 5 років за ґратами
0
Читати далі
Чим відрізняються спортивні жіночі кеди від класичних?
0
Читати далі
Житель Рокитного обікрав два магазини
0
Читати далі
Двоє осіб через Телеграм-канал намагались зірвати мобілізацію на Рівненщині
0
Читати далі
На Рівненщині у руках хлопця вибухнула граната, він в лікарні
0
Читати далі
У селі на Рівненщині місцеві жителі бензопилами розпиляли храм XVIII століття
0
Читати далі
В Дубно підліток замінував ліцей, щоб насолити одногрупнику
0
Читати далі