Зберігання номерних знаків відсьогодні буде платним

Зберігання номерних знаків відсьогодні буде платним
0
Зберігання номерних знаків відсьогодні буде платним

В Україні з п’ятниці набуває чинності постанова уряду, відповідно до якої зберігання номерних знаків коштуватиме 9 грн за добу без урахування ПДВ.

Про це інформує пресслужба Міністерства внутрішніх справ України у Телеграмі, передає Укрінформ.

«Сьогодні набуває чинності постанова, за нормами якої відповідальне зберігання номерних знаків коштує 9 грн на добу без урахування податку на додану вартість. Адже після закінчення терміну оплаченого зберігання вам необхідно подбати про продовження резерву. В іншому випадку ви ризикуєте їх втратити — номерні знаки буде знищено», - зазначається у повідомленні.

Зокрема, для отримання цієї послуги знадобляться такі документи: заява; документи, що посвідчують особу; реєстраційні документи на транспортний засіб; платіжний документ (квитанція), який засвідчує оплату адміністративної послуги.

Як повідомлялося, відповідну постанову уряд прийняв на своєму засіданні 15 вересня.

Нею, серед іншого, передбачено реалізацію експериментального проєкту щодо отримання громадянами теоретичних знань із правил дорожнього руху за дистанційною формою навчання, а також – отримання за бажанням через електронний кабінет посвідчення водія поштою або кур’єром.

За матеріалами: Укрінформ

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
18-річний мешканець Рівненщини допомагав чоловікам нелегально перетнути кордон
0
Читати далі
На Сарненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі
15 років тюрми отримав зрадник, який встановив GPS-трекер на лінії електропередач Рівненської АЕС
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські затримали зловмисника, який сприяв незаконному перетину кордону 
0
Читати далі
Рівненські фристайлісти виступлять на Зимових Олімпійських іграх-2026
0
Читати далі
У Рівному чоловік вдарив знайомого ножем в живіт
0
Читати далі
ЄС остаточно затвердив поетапну заборону на імпорт російського газу
0
Читати далі
Дівчина з Рівненщини наводила ворожу балістику на київські ТЕЦ
0
Читати далі
На Рівненщині ДБР викрило схему незаконного вивезення мобілізованих з навчального центру
0
Читати далі