Зеленський ініціює запровадження множинного громадянства для українців

Зеленський ініціює запровадження множинного громадянства для українців
0
Зеленський ініціює запровадження множинного громадянства для українців

Президент України Володимир Зеленський вносить на розгляд Верховної Ради законопроект про запровадження множинного громадянства для українців за кордоном. Про це Глава держави сказав, виступаючи з Посланням до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України.

«Важлива складова нашої міжнародної політики – підтримка світового українства. Я знаю, яким важливим для українців, котрі мешкають у США, Канаді та ЄС, є питання множинного громадянства. Сьогодні я вношу відповідний законопроект на розгляд парламенту. Нас – 65 мільйонів», – повідомив Президент.

На переконання Глави держави, вперше українці в усьому світі «відчуватимуть себе не діаспорою й не просто людьми «українського походження», а людьми українського громадянства».

«Рівними українцями. І це також частина незалежності, коли люди з рівними правами їздять рівними дорогами», – наголосив Володимир Зеленський.

0
VSE по туризму
Найцікавіші матеріали
Популярні криптобіржі в Україні: актуальний рейтинг
0
Читати далі
У Рівному чоловік вкрав телефон, замінивши на підробку
0
Читати далі
Судитимуть голову громади на Рівненщині за вимагання хабаря щодо вирішення земельного питання
0
Читати далі
Санду «Я б підтримала об'єднання» — як це сприйняли прихильники румунського громадянства
0
Читати далі
Росія намагається розірвати енергосистему України та створити «острови», - ISW
0
Читати далі
15 років тюрми отримали два агенти фсб, які займалися підпалами Укрзалізниці на Рівненщині
0
Читати далі
Судитимуть агентку рф, яка збиралася підірвати популярний готель у Рівному
0
Читати далі
Кабмін стежитиме за цінами на ліки та штрафуватиме аптеки у разі порушень
0
Читати далі
На Дубенщині дитина врятувала сімʼю під час пожежі
0
Читати далі