Зеленський планує дати велику прес-конференцію до другої річниці свого президентства

Зеленський планує дати велику прес-конференцію до другої річниці свого президентства
0
Зеленський планує дати велику прес-конференцію до другої річниці свого президентства

Команда президента України Володимира Зеленського планує провести його пресконференцію 20 травня 2021 року.

В Офісі президента України планують провести велику пресконференцію до другої річниці президентства Володимира Зеленського. Датою може стати, як і в минулому році, 20 травня.

Про це у понеділок, 17 травня, повідомляє «Українська правда» в Telegram з посиланням на свої джерела.

«Команда Зеленського планує провести його пресконференцію 20 травня», - йдеться в повідомленні.

Відзначимо, кілька днів тому про плани провести велику пресконференцію повідомив радник керівника ОПУ Михайло Подоляк.

За його словами, «поки обговорюються можливі формати широкої пресконференції, дата і місце її проведення».

«Тому що, це важливо – підвести межу під певним досягненнями за цей час і відзначити напрямки на наступний рік. Пресконференція буде. Хоча все ж зберігаються певні карантинні обмеження, це повинно бути враховано», – сказав він в коментарі УП, при цьому не уточнив – вона буде до 20 травня або після.

Нагадаємо, Володимир Зеленський склав присягу президента України 20 травня 2019 року. Таким чином, у цьому році буде друга річниця з дня його інавгурації.

За матеріалами: Слово і Діло

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині вантажівка зіштовхнулася з поліцейським авто: троє постраждалих
0
Читати далі
Сирський пояснив доцільність створення бригад для відбиття можливого наступу з Білорусі
0
Читати далі
StarLand заінтригував рівнян: у закладі розповіли, де зможуть навчатися діти
0
Читати далі
На Рівненщині працівник будівельної фірми допустив службову недбалість під час ремонту електропідстанції
0
Читати далі
Росія почала готувати інженерів для своєї дронової економіки безпосередньо в окупації
0
Читати далі
Понад 200 найкращих боксерів та боксерок з різних куточків держави змагатимуться на Рівненщині
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків незаконно вирубували ліс у ботанічному заказнику
0
Читати далі
Стипендії для студентів із 1 вересня зростуть удвічі
0
Читати далі
На Рівненщині у водоймах протягом доби загинуло двоє дітей
0
Читати далі