Зеленський відвідав Рівненський полігон: деталі

Зеленський відвідав Рівненський полігон: деталі
2
Зеленський відвідав Рівненський полігон: деталі

Сьогодні голова Рівненськоі ОДА Віталій Коваль разом із Президентом України Володимиром Зеленським відвідали військові навчання на Рівненському полігоні. 

 

Батальйонна група відпрацьовувала тактику оборонного бою на загрозливому напрямку. Участь в командно-штабних навчаннях «Заметіль-2022» брали підрозділи ЗСУ та інші сили безпеки й оборони України. На полігоні були присутні і військові аташе різних країн.

 

Навчання складалися з двох етапів:  планування оборонного бою та управління підпорядкованими підрозділами в ході виконання завдань. 

 

Після них ккерівники області та держави оглянули зразки озброєнь: протитанкові ракетні комплекси Javelin та NLAW, ракетний комплекс Stinger тощо. Їх нашим військовим передали іноземні партнери. Саме це озброєння, а також бойову авіацію, безпілотні комплекси, ствольну артилерію, засоби протиповітряної оборони застосовували сьогодні на навчаннях.

 

«Приємно, що рівень підготовки наших військових високий. Всі дії були скоординовані та злагоджені. Такі навчання вкотре доводять нашу єдність і готовність  дати відсіч будь-якому агресору», — підсумував Коваль.

2
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Житель Рівненщини намагався незаконно потрапити до Молдови
0
Читати далі
У Рівному знову піднімуть ціни на проїзд
0
Читати далі
Рекетирам, які вимагали у рівнянина неіснуючий борг, загрожує до 12 років позбавлення волі
0
Читати далі
У Рівному нетверезий водій без посвідчення дрифтував біля ТЦ
0
Читати далі
15-річні підлітки влаштували ДТП на дорозі Рівненщини: розбили авто та мотоцикл
0
Читати далі
Судитимуть чоловіка, який на смерть збив жінку з собакою у Рівному
0
Читати далі
Рівнянина та киянина затримали під час дачі хабаря прикордоннику за незаконний перетин кордону
0
Читати далі
Перед судом постане молодик, який ошукав 11 жителів Рівненщини
0
Читати далі
Справ щодо шахрайства в Україні поменшало в 1,5 рази
0
Читати далі