Зеленський заявив, що готовий піти з посади президента після завершення війни

Зеленський заявив, що готовий піти з посади президента після завершення війни
0
Зеленський заявив, що готовий піти з посади президента після завершення війни

Президент Володимир Зеленський заявив, що після завершення війни готовий піти з посади президента.

Про це він сказав у інтерв’ю Axios.

 

«Я дуже хотів бути з моєю країною у такий важкий період та допомагати їй. Тож моя мета — завершити війну, а не продовжувати балотуватися на посаду», — підкреслив Зеленський.

 

Він заявив, що готовий не балотуватися знову у президенти після війни, оскільки вибори не є метою для нього.

 

Разом з цим, він визнав, що безпекові проблеми ускладнять організацію виборів, але вважає, що провести їх буде можливо. За словами Зеленського, голосування також можна буде провести під час припинення вогню.

 

Раніше Зеленський заявляв, що вибори в Україні можуть відбутися лише після досягнення режиму припинення вогню, а також за умов гарантій безпеки.


Вибори президента під час війни

Президент Володимир Зеленський пояснював, що «відкритий» до виборів, але нагадував: під час війни вони неможливі. На Мюнхенській безпековій конференції він підкреслив, що вибори під час війни призведуть до окупації країни.


Про потребу провести вибори в Україні неодноразово заявляли у США. Так, спецпосланець президента Дональда Трампа щодо України Кіт Келлог заявляв, що США хочуть, аби Україна провела вибори, коли вдасться досягти перемир’я у війні з росією.

0
Політика
Найцікавіші матеріали
Погрожував на вулиці підірвати гранату: у Квасилові поліцейські затримали зловмисника
0
Читати далі
Рівненські дзюдоїсти вибороли дві золоті медалі у Німеччині
0
Читати далі
На Рівненщині травмувався мотоцикліст без посвідчення водія та неповнолітня пасажирка
0
Читати далі
Жителя Костопільщини судитимуть за підпал автомобіля сусіда
0
Читати далі
У Рівному вогнеборці врятували жінку з лити під час пожежі в багатоповерхівці
0
Читати далі
Допомагали «складати» екзамени з водіння: на Рівненщині викрито братів-близнюків
0
Читати далі
На Володимиреччині внаслідок ДТП загинуло двоє осіб: 19-річний юнак та 14-річна пасажирка
0
Читати далі
У Рівному пара злодіїв винесла з орендованої квартири телевізори
0
Читати далі
У Сарнах чоловіка за вбивство, розбій та підпал взяли під варту
0
Читати далі