Зеленський зібрав нараду щодо авіакатастрофи

Зеленський зібрав нараду щодо авіакатастрофи
0
Зеленський зібрав нараду щодо авіакатастрофи

На сайті Офісу Президента України повідомляють, що сьогодні під головуванням Президента України Володимира Зеленського в Києві розпочалася робоча нарада з питань, пов’язаних із катастрофою літака авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», яка сталася восьмого січня у Тегерані.

Читайте також: В Ірані розбився літак українських авіаліній: серед загиблих 11 українців (ФОТО, ВІДЕО)

У нараді також беруть участь Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, міністр оборони України Андрій Загороднюк, міністр закордонних справ Вадим Пристайко та представники інших відомств.

Володимир Зеленський має заслухати звіт оперативного штабу щодо поточної ситуації навколо катастрофи літака.

Також відомо, що до Тегерана сьогодні вирушив український літак із 45 фахівцями різних галузей, на яких покладено завдання ідентифікації тіл загиблих та з’яcування того, за яких обставин сталася трагедія. Про це повідомив Олексій Данілов – секретар РНБО.

0
Найцікавіші матеріали
У Сарненському районі внаслідок ДТП загинули двоє неповнолітніх
0
Читати далі
Жительку Рівненщини шахрай ошукав на 300 тисяч гривень
0
Читати далі
Економічне партнерство України з США: про що йдеться
0
Читати далі
Рівненський нардеп Олександр Аліксійчук «Ми ніколи не зловживаємо державними коштами…»
0
Читати далі
Рівненщина відкрила 31 Центр життєстійкості
0
Читати далі
У Рівному на ринку з висоти 4 поверху впав чоловік. Це сталося під час будівництва
0
Читати далі
На Рівненщині викрито групу осіб, які незаконно переправляли військовозобов’язаних за кордон
0
Читати далі
Керівницю однієї з держустанов Рівненської області викрили на хабарі
0
Читати далі
Учні Рівного матимуть додаткові вихідні на Великодні свята
0
Читати далі