Зеленського вразили весільні сукні, які шиють на Рівненщині

Зеленського вразили весільні сукні, які шиють на Рівненщині
0
Зеленського вразили весільні сукні, які шиють на Рівненщині

Ексклюзивні весільні сукні рівненського виробництва експортують у понад 20 країн світу, у тому числі до Євросоюзу. Українська продукція не лише дешевша, а і якісніша від китайських.

Сукні створюють від тканинної вишивки до готового виробу, втілюючи новаторські підходи.

Андрій та Ольга Мединські цей бізнес розпочали в 2002 році із весільного салону на ринку. Підприємці виховують семеро дітей, тож своїм прикладом доводять, що можна створювати моду не тільки на одяг, а й - на сім’ю.

Під час перебування на Рівненщині, Президент України Володимир Зеленський охоче відгукнувся на запрошення відвідати сімейне підприємство.

– Маємо багато клієнтів в Європі та США.  Найважче було для нас переконати європейських партнерів, щоб вони нас не боялися, – пояснив директор підприємства Андрій Мединський. – Ринок величезний, 90% продукції шиють у Китаї. Але, виявляється, наша продукція краща. Крім того, дешевша. Разом з нашими колегами ми це діло підіймаємо.

За кордоном продаж продукції відбувався шляхом участі у виставках в Мілані, Нью-Йорку, Лондоні, Барселоні, Варшаві, Дюссельдорфі, Ессені, Атланті. Все організовували своїми силами.

Свій колектив власники вважають ще одним цінним досягненням, тож  пишаються, що можуть надавати робочі місця для наших громадян в Україні, аби ті не шукали роботу закордоном.

– Працівники – це наш основний ресурс, – розповів Андрій Мединський. – Зараз працює 150, попри пандемію, ми готові збільшити чисельність працівників. Для цього ми впроваджуємо сучасні системи автоматизації та збільшуємо виробничі площі.

Президент відзначив рівень середньої заробітної плати на підприємстві – майже 12 тисяч гривень, а також швидкість опанування нового фаху. Для цього на підприємстві створений центр підготовки кадрів.

– Дане підприємство – це не лише соціально відповідальний бізнес. Найперше – це родинні цінності, на яких побудовано усе виробництво. Власники показують приклад розвитку своєї справи в Україні. Хотілося, щоб таких підприємств ставало більше. Пишаюся подібними людьми, які люблять і розвивають рідну Рівненщину, – зазначив Віталій Коваль.

На підприємстві створенні гарні соціальні умови для роботи.

Окрім щоденної праці, колектив гарно відпочиває. Разом виїжджають на пікніки, проводять тематичні вечори. До прикладу, для колективу влаштовували вечори італійської та галицької кухні з переглядом тематичних фільмів. Вчора був вечір французького кіно.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Псевдожурналісту Остапу Стахіву не дали права реєструвати власне ЗМІ
0
Читати далі
Дві фірми викрили на змові на тендерах із ремонту доріг на Рівненщині
0
Читати далі
85 вʼязнів із Рівненщини вступили до ЗСУ
0
Читати далі
Три проєкти з Рівненщини перемогли у конкурсі національно-патріотичного виховання
0
Читати далі
Цьогоріч СБУ Рівненщини викрили 32 особи за підозрою у державній зраді
0
Читати далі
Весільний обряд Рівненщини увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини України
0
Читати далі
У госпіталі на Рівненщині викладають курси IT для військових
0
Читати далі
Чому в різних областях електроенергію відключають на різну кількість годин?
0
Читати далі
42 особи засуджено за злочини проти дітей на Рівненщині
0
Читати далі