Жінка з Костопільщини померла від грипу

Жінка з Костопільщини померла від грипу
0
Жінка з Костопільщини померла від грипу

На Рівненщині зареєстровано летальний випадок від ускладнень грипу. Померла 51-річна жителька Костопільського району.

Жінка захворіла 27 лютого. За медичною допомогою звернулась 2 березня та була госпіталізована у Рівненську міську лікарню № 2. Діагноз: грип А, ускладнений не госпітальною двобічною пневмонією.

Врятувати жінку не вдалося та 8 березня хвора померла. Це вже п’ята смерть від ускладнень грипу у поточному році.

Загалом по області за минулий тиждень на грип та інші ГРІ захворіло 8712 осіб, що становить 751,3 вип. на 100 тис. нас. Серед захворілих 6334 (72,7%) дітей. Впродовж тижня було госпіталізовано 370 хворих, з них 281 дитина.

Найвища захворюваність спостерігається у Дубровицькому (епідпоріг перевищений на 40%), Здолбунівському (на 31%) та Рівненському (на 20%) районах.

0
Найцікавіші матеріали
Прикордонники затримали найбільше утікачів-чоловіків у Білорусь у Рівненській області
0
Читати далі
На Рівненщині в пункті збору помер військовозобовʼязаний
У ТЦК кажуть, що він мав проблеми із серцем.
0
Читати далі
У Рівному на Гідропарку відкриють сучасний спортивний простір
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік встромив батьку ножа в груди, бо той не дозволив приєднатись до застілля
0
Читати далі
російська масована комбінована атака на Рівненщині: наслідки
0
Читати далі
У Сарнах водій електросамоката впав та загинув
0
Читати далі
В Дубенському районі на переході збили жінку
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок ДТП загинув 16-річний мотоцикліст
0
Читати далі
У Рівному під час застілля чоловік вбив знайомого
0
Читати далі