Жінку, яка намагалась вбити сина, відправлять в психіатричний заклад

Жінку, яка намагалась вбити сина, відправлять в психіатричний заклад
0
Жінку, яка намагалась вбити сина, відправлять в психіатричний заклад

За процесуального керівництва Рівненської окружної прокуратури  завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незакінченого замаху на умисне вбивство сина 40-річною жителькою Рівненського району.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 23 квітня цього року, перебуваючи в будинку за місцем свого проживання, у с. Біла Криниця Рівненського району, жінка вдарила ножем в груди свого сплячого 15-річного сина. Від удару юнак прокинувся і сам викликав поліцію та медиків. Поранення було непроникаюче, тож лікарям вдалось врятувати дитину.

Психолого-психіатричною експертизою жінку визнано неосудною, відтак Рівненська окружна прокуратура звернулась до Рівненського районного суду з клопотанням про застосування щодо обвинуваченої примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу із суворим наглядом.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
Прикордонники затримали найбільше утікачів-чоловіків у Білорусь у Рівненській області
0
Читати далі
На Рівненщині в пункті збору помер військовозобовʼязаний
У ТЦК кажуть, що він мав проблеми із серцем.
0
Читати далі
У Рівному на Гідропарку відкриють сучасний спортивний простір
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік встромив батьку ножа в груди, бо той не дозволив приєднатись до застілля
0
Читати далі
російська масована комбінована атака на Рівненщині: наслідки
0
Читати далі
У Сарнах водій електросамоката впав та загинув
0
Читати далі
В Дубенському районі на переході збили жінку
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок ДТП загинув 16-річний мотоцикліст
0
Читати далі
У Рівному під час застілля чоловік вбив знайомого
0
Читати далі