Житель Дубенщини вирощував коноплю і попався поліції

Житель Дубенщини вирощував коноплю і попався поліції
0
Житель Дубенщини вирощував коноплю і попався поліції

Протиправну діяльність 46-річного жителя селища Смига викрив поліцейський офіцер Смизької територіальної громади.

За отриманою інформацією під час проведення профілактичних відпрацювань щодо виявлення та документування правопорушень, пов’язаних із незаконним обігом наркотичних речовин, у господарстві чоловіка виявив рослини конопель, стебла та корені.

Слідчо-оперативна група, яку викликав на місце поліцейський, вилучила із теплиці 16 коренів рослин конопель, поряд — свіжозрізані стебла та рослини канабісу, які власник обійстя вирощував на присадибній ділянці.

У рамках відкритого за статтями 309, 310 КК України кримінального провадження, зразки рослин відправлені на дослідження, за результатами якого прийматиметься відповідне процесуальне рішення.

Чоловік пояснив, що спочатку за рослинами доглядав, однак вирішив їх знищити. Проте позбутися не встиг — його протиправну діяльність задокументували поліцейські.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
Підліток з Рівненщини працював на російські спецслужби
0
Читати далі
У Рівному затримали дилера, який збував психотроп
0
Читати далі
У Рівному чоловік запускав салюти
0
Читати далі
Біля Рівного в автопригоді за участі двох вантажівок загинула людина
0
Читати далі
У Рівному в четверту річницю війни запустили феєрверк
0
Читати далі
Оригінальні подарунки для особливих людей і випадків
0
Читати далі
На Рівненщині на АЗС між водіями виник конфлікт із стріляниною
0
Читати далі
Війна запустила безпрецедентну демографічну кризу в Україні
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік вдарив ножем військового, який рік тому звільнився з полону
0
Читати далі