Житель Дубенського району порізав знайомого через ревнощі

Житель Дубенського району порізав знайомого через ревнощі
0
Житель Дубенського району порізав знайомого через ревнощі

14 січня, близько 21 години на спецлінію 102 надійшло повідомлення 27-річного жителя села Копань , що у нього виник конфлікт із 35-річним знайомим.

На місце події прибув екіпаж ГРПП, які побачили закривавленого чоловіка. Втім, від надання медичної допомоги він відмовлявся.  Поліцейські, аби не гаяти часу, доставили потерпілого до медзакладу, а для з’ясування усіх обставин викликали СОГ.

Поліцейські встановили, що 27-річний чоловік за місцем свого проживання «святкував» зі знайомою. В цей час до будинку прийшов «посівати» її нетверезий залицяльник, аби заразом забрати жінку. Однак та не погодилася. Господар почав випроводжати 35-річного знайомого, який у відповідь вдарив його по обличчю. Тоді непроханий гість непомітно поклав в кишеню ніж, який лежав на столі, та попросив молодшого вийти на вулицю.

Біля будинку він завдав ножем удар у спину 27-річному чоловікові і пішов геть.

За результатами проведених першочергових  слідчих дій та розшукових заходів поліцейські викрили зловмисника у селі Вербень неподалік його місця проживання.  Його затримали порядку статті 208 КПК України.

За фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження слідчі ВП № 1 (смт Млинів) Дубенського РВП повідомили йому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 121 КК України. Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Знаряддя злочину 35-річний зловмисник встиг викинути.

Досудове розслідування триває.  За завдане умисне тяжке тілесне ушкодження 35-річного зловмисника слідчі затримали  та помістили в ізолятор тимчасового тримання. За скоєне йому може загрожувати до восьми років позбавлення волі.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
Житель Рівненщини намагався незаконно потрапити до Молдови
0
Читати далі
У Рівному знову піднімуть ціни на проїзд
0
Читати далі
Рекетирам, які вимагали у рівнянина неіснуючий борг, загрожує до 12 років позбавлення волі
0
Читати далі
У Рівному нетверезий водій без посвідчення дрифтував біля ТЦ
0
Читати далі
15-річні підлітки влаштували ДТП на дорозі Рівненщини: розбили авто та мотоцикл
0
Читати далі
Судитимуть чоловіка, який на смерть збив жінку з собакою у Рівному
0
Читати далі
Рівнянина та киянина затримали під час дачі хабаря прикордоннику за незаконний перетин кордону
0
Читати далі
Перед судом постане молодик, який ошукав 11 жителів Рівненщини
0
Читати далі
Справ щодо шахрайства в Україні поменшало в 1,5 рази
0
Читати далі