Житель Рівненщини сяде на 7 років за вбивство брата

Житель Рівненщини сяде на 7 років за вбивство брата
0
Житель Рівненщини сяде на 7 років за вбивство брата

Суд розглянув обвинувальний акт стосовно 39-річного костопільчанина, який вчинив злочин, а саме умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого.

У суді доведено, що житель м. Костопіль, на початку листопада 2017 року у будинку за місцем свого проживання під час конфлікту із 45-річним братом наніс останньому один удар лезом ножа в область живота, чим завдав тілесне ушкодження у вигляді проникаючого ножового поранення черевної порожнини, що в подальшому спричинило смерть потерпілого.

Суд, дослідивши обставини вчинення кримінального правопорушення, заслухавши показання сторін у кримінальному провадженні, погодився із доводами обвинувача та визнав чоловіка винним у вчиненні злочину. Згідно із вироком Костопільського районного суду від 11 липня цього року, винному призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 7 років.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині викрито чергову «схему для ухилянтів»
0
Читати далі
Затримано чоловіка, котрий крав квіти з клумб Рівного
0
Читати далі
У Рівному біля смітників знайшли тіло новонародженої дитини
0
Читати далі
Шахраї ошукали рівнянку на 120 тисяч гривень
0
Читати далі
На Рівненщині неповнолітній організував незаконний перетин кордону
0
Читати далі
Жіноча ліга БК «Рівне» виборола золото у фіналі
0
Читати далі
На Рівненщині вшанують 39-ті роковини Чорнобильської катастрофи
0
Читати далі
Стартує відбір учасників на отримання національної премії за внесок у розвиток підприємництва
0
Читати далі
У Дубно водій збив дівчину та зник з місця ДТП
0
Читати далі