Житель Рівненського району незаконно зберігав боєприпаси

Житель Рівненського району незаконно зберігав боєприпаси
0
Житель Рівненського району незаконно зберігав боєприпаси

Учора, 25 червня, близько 05:10 до поліції надійшло повідомлення про стрільбу на вулиці у селі Золотолин Костопільської МГ.

На місці події працівники ВП №2 (м. Костопіль) встановили, що зброя належить 41-річному місцевому жителю, а постріли здійснив 71-річний односельчанин. Останній пояснив, що вистріляв патрони, аби власник автомата нікому не нашкодив.

Слідчо-оперативна група спільно з кінологами та вибухотехніками під час огляду легковика «ВАЗ-21083», який належить 41-річному жителю села Золотолин, виявили та вилучили автомат АКС-74У, 3 магазини, 151 патрон калібру 5,45 мм, 7 гільз калібру 5,45 мм. 

Крім того, зловмисник надав дозвіл на огляд будинку, де правоохоронці виявили гранату «Ф-1» та запал до неї. 

 

Слідчі відкрили кримінальне провадження.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
СБУ розшукала пістолет кілера, з якого вбили Андрія Парубія
0
Читати далі
На Рівненщині затримали чоловіка, який допомагав незаконно перетнути кордон
0
Читати далі
У Рівному рієлторка незаконно продала чужу квартиру
0
Читати далі
Міжнародна федерація шахів проголосила за повернення російських та білоруських національних символів
0
Читати далі
На Рівненщині відкрили Меморіал військовим
0
Читати далі
У Рівненському районі під колесами легковика загинув пішохід
0
Читати далі
Біля Рівного в ДТП зіштовхнулися три автівки, є постраждалий
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі загинув чоловік
0
Читати далі
На Рівненщині від вибуху серйозно постраждали батько з сином
0
Читати далі