Жителя Вараша засудили за вчинення державної зради та диверсії

Жителя Вараша засудили за вчинення державної зради та диверсії
0
Жителя Вараша засудили за вчинення державної зради та диверсії

До семи років і шести місяців позбавлення волі засудили 22-річного жителя міста атомників за вчинення кримінальних правопорушень, а саме за спробу диверсії та зраду.

Прокурор довів, що підозрюваний умисно вчинив злочини на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності, недоторканості, державній та інформаційній безпеці України. Він збирав та передавав представникам спецслужб іноземної країни-агресора інформацію про особливості захисту діяльності одного із стратегічно важливих об’єктів нашої області, про це повідоляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Також у травні цього року зловмисник намагався вчинити диверсію шляхом підриву об’єкта народногосподарського значення, однак співробітникам органів безпеки вдалося запобігти вибуху, а закладений біля підніжжя електроопори вибуховий пристрій  – вилучили. 

Під час судового засідання підсудний повністю визнав свою вину.

Врахувавши принципову позицію прокуратури, а також той факт, що обвинувачений вже раніше притягувався до кримінальної відповідальності, суд визнав останнього винним у вчиненні злочинів проти основ національної безпеки України та призначив справедливе покарання.  До набрання вироком законної сили засуджений перебуватиме під вартою.

 

 

 

Прес-служба прокуратури Рівненської області 

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
У Рівненському районі в ДТП загинув пішохід
0
Читати далі
Незаконну вирубку дерев виявили на Рівненщині
0
Читати далі
Нова гімназія в Рівному: запрошують у колектив креативних керівників гуртків та педагогів
0
Читати далі
В ДТП біля Рівного загинув водій
0
Читати далі
Військовим можуть обмежити доступ до азартних ігор
0
Читати далі
«Вікіпедія» назвала найпопулярніші статті 2025 року
0
Читати далі
У Дубно поліцейські встановлюють особу, яка намагалася підпалити будинок місцевого жителя
0
Читати далі
6 медалей здобула команда Рівненщини на Іграх Ветеранів-2025
0
Читати далі
СБУ викрила чергову «схему для ухилесів» на Рівненщині
0
Читати далі