![Жителька Дубенського району «оформила» соціальну допомогу у шахраїв Жителька Дубенського району «оформила» соціальну допомогу у шахраїв](https://vse.rv.ua/storage/c636650dbc/IMG_5201-big.jpeg)
34-річна жінка побачила у соціальній мережі допис із інформацією про виплату, яку можна отримати від держави. Перейшовши за посиланням — вказала дані банківської картки, зокрема й CVV-код та пін-код.
Згодом виявилось, що платформа — фішингова: від справжніх такі сайти відрізняються кількома символами. Тож доступ до банківського рахунку потерпілої отримали шахраї, звідки й списали 5100 гривень.
За цим фактом слідчі розпочали досудове розслідування.
Правоохоронці наголошують: для отримання інформації про виплату будь-якої матеріальної допомоги від держави користуйтеся офіційними джерелами — сайтом Мінсоцполітики або додатком ДІЯ.