Змагання «моськи із слоном»: речник військової адміністрації висловився про мера Рівного

Змагання «моськи із слоном»: речник військової адміністрації висловився про мера Рівного
0
Змагання «моськи із слоном»: речник військової адміністрації висловився про мера Рівного

Речник Рівненської ОВА Олександр Поліщук висловився щодо діяльності мера Третяка. Досить обʼєктивно та по ділу, нам сподобалося. Цитуємо цей шедевр:

 

«Сьогодні міський голова Рівного Олександр Третяк знайшов у своєму «щільному графіку» час написати довжелезний пост про те, як сильно допомагає армії, а також про оборонний бюджет області.

 

Після завершення робочого дня вважаю за доцільне відрефлексувати на кілька його цитат, що стосуються мене та роботи самого пана-мера.

 

ТРЕТЯК: «В мережі шириться інформація, що управління культури та пресслужба військової адміністрації отримали десятки мільйонів гривень «на заходи пов’язані з теробороною».


Як на мою суб’єктивну думку, чи не зусиллями вашої команди така інформація «шириться мережею»?

 

Ви згадуєте ввірену мені пресслужбу, яка нібито отримала мільйони з оборонного бюджету. Тому заявляю: Департамент цифрової трансформації та суспільних комунікацій ОДА (куди входить відділ пресслужби) таких грошей з оборонного бюджету не отримував! Це нісенітниця.

 

Ваші шептуни заїхали «в штангу». Але, пане мер. Писати неправду публічно — тут про вашу честь і про вашу відповідальність.


 ТРЕТЯК: «Досі громада так і не отримала звіту від ВЦА, на які ж проекти вони були використані».

 

По-перше. Громада отримає звіт по завершенню воєнного часу або після вичерпання оборонного бюджету 2023 року, якщо на це буде дозвіл військових. Зараз це "таємниця" не від людей, а від нелюдів за "порєбріком", через специфіку витрат.

 

По-друге. Пане Третяк, ви очільник однієї із 64-х громад Рівненщини? Чи Головнокомандувач?
Що під час воєнного стану щось «вимагаєте» у військової адміністрації.
Даруйте, це нагадує «синдром наполеончика» чи банальну політику. Краще надайте звіт своїм виборцям за бюджет Рівного-2022, який чомусь тримаєте за сімома замками.

 

По-третє. Здавалося б, у вас, як чільника обласного центру, має бути багато роботи. Судячи із накопичених у місті проблем. Включіться у цей процес.
При цьому не переживайте, Рівненська ОВА працює по закону і за вимогами воєнного часу. Усі витрати оборонного бюджету проводяться згідно консультацій із сектором безпеки та оборони регіону.

 

ТРЕТЯК: «Маю сказати, що 150 мільйонів гривень було перераховано на Рівненську обласну військову адміністрацію на так званий «оборонний бюджет».

 

Прокоментую, як пересічний рівнянин, ваш виборець. Не представник Рівненської ОДА.

 

Пане мер, «так званий» — це добре описує те, який ви міський голова. Схоже, тільки на папері.

 

Пробачте за емоційність, але видається, що досягнення у кріслі керівника вам приносять менше задоволення ніж те, як ви займаєтесь «боями з тінню» і відвертою політикою в тон партійним задумкам.

 

Можливо тому, що із досягненнями «біда»?

 

Доки ви адаптовуєтесь до ролі «верховнокомандувача вимагальних військ», оборонний бюджет щоденно сприяє посиленню захисту нашої області та України в цілому – це факт. Дякуючи синергії 52 громад, котрі виділили у нього кошти. Сьогодні всі об’єдналися для Перемоги. І лиш ви, схоже, транслюєте роз’єднуючі наративи. Соромно, пане Третяк. Соромно та сумно…


І ніби ж вибори лише після завершення воєнного стану. А ви із партійними партнерами по міськраді вже почали якісь змагання «моськи із слоном». Бо не дають «гризти кістку»? 

Словом, пане Третяк. Доїдайте жир з макаронами — і до праці. Професійних блогерів та політиків у нас і без вас вистачає.


А Рівному потрібен професійний керівник».

0
Політика
Найцікавіші матеріали
«Зеленський скасував воєнний стан»: скасовуємо чергову брехню в соцмережах
0
Читати далі
Назви чотирьох міст України є символом російської імперської політики
0
Читати далі
В Україні увечері прогнозується дефіцит електроенергії
0
Читати далі
До війни на Рівненщині будували школи і лікарні, зараз – укриття
0
Читати далі
На Рівненщині викрили ділка, котрий хотів продати російську зброю з фронту
0
Читати далі
Географічним об'єктам у Криму повернуть історичні назви кримськотатарською
0
Читати далі
У Рівному безкоштовно анонімно тестуватимуть на ВІЛ, гепатит В, C
0
Читати далі
Меблі, Starlink та 6 тонн м’яса: які закупівлі провели громади Рівненщини
0
Читати далі
Депутата Рівненської облради, який незаконно збагатився на мільйони доларів, відправили під варту
0
Читати далі