Знайомства із рівненськими зірками спорту продовжується

Знайомства із рівненськими зірками спорту продовжується
0
Знайомства із рівненськими зірками спорту продовжується

В період карантину комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області продовжує активно проводити на Рівненщині різноманітні змагання та конкурси  у новому форматі – онлайн.

Одним із улюблених вже став інтелектуальний конкурс «СпортЕрудит». Участь у ньому можуть взяти всі жителі області, незалежно від віку та статі.Завдання на спортивну тематику щотижня публікуються на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» у Фейсбук.

Цими вихідними стартував 4 тур«Спортерудит. Вікенд». Учасникам потрібно було за запропонованими фотографіями рівненських спортсменів визначити відповідну команду у якій він грає чи грав. Як виявилось, попри популярність рівненських команд,окремих їх гравців, героїв спортивних баталій, не всі знають в обличчя.

Команда лідерів, що надали повністю правильні відповіді, сформувалась із трьох учасників: ПоруцкоВікторія (с. Війниця,Млинівський р-н), Лех Тетяна (м.Сарни) та постійний учасник, переможець багатьох інтелектуальних конкурсів Мурін Володимир (м.Рівне). Використовуючи  програму Random серед них і пройшло визначення переможця.

Отож, інтелектуальним спортивним лідером Рівненщини цього тижня стає Поруцко Вікторія.

Читайте також: У середу Уряд вирішуватиме, чи запроваджувати локдаун на новорічні свята

Читайте також: Через аварію на водогоні частина будинків Рівного сьогодні без води

Читайте також: Лучник з Рівненщини переміг на Львівщині

 

0
Найцікавіші матеріали
Кембриджський словник оголосив слово 2025 року
0
Читати далі
На Рівненщині після розпивання спиртного власник житла завдав ножових поранень гостю
0
Читати далі
У Рівному внаслідок ДТП травмувався пішохід
0
Читати далі
Зеленський та Макрон підписали документ, що дає Україні змогу придбати 100 літаків Rafale
0
Читати далі
В Україні готують «Обрій» — систему контролю непрацюючих
0
Читати далі
У Рівному під колесами авто загинула пішохідка
0
Читати далі
США готуються депортувати близько 80 українців, серед яких емігранти ще часів СРСР
0
Читати далі
На Рівненщині під колесами маршрутки загинула пенсіонерка
0
Читати далі
Уряд схвалив механізм дії урядової програми «Зимова підтримка»
0
Читати далі