Знову перипетії у школі: на Рівненщині трудовик душив школяра

Знову перипетії у школі: на Рівненщині трудовик душив школяра
0
Знову перипетії у школі: на Рівненщині трудовик душив школяра

На Рівненщині розгорнувся скандал в одній з сільських шкіл. Учень розповідає про жорстоке поводження з боку завуча і вчителя, тоді як останні все заперечують. У селі Млинок Зарічненського району учень одинадцятого класу Давид розповідає про жорстоку розправу завуча і вчителя за погану поведінку на урочистій лінійці. Це підтверджують однокласники потерпілого. Вчителі ж кажуть, що учні перебільшують.

Як стверджує старшокласник, на лінійці, присвяченій врученню учням грамот від аплодував і свистів разом з усіма, що не сподобалось завучу. Вгамовувати хулігана взявся і чоловік завуча, що працює в цій же школі вчителем праці. За словами учня, той тягнув його коридором, а поді почав душити:

«Він почав мене душити. Сказав, що придушив би, якщо б не директор і не в школі».

Свідками конфлікту стали й однокласники хлопця. Отримала на горіхи й дівчинка, що заступилась за товариша перед завучем:

«Я кажу, чого ви так жорстко його чіпаєте? Я відходила вже, а вона мене доганяє і як дасть в голову рукою»

Проте думки оточуючих розділились – одні кажуть, що Давид все ж погано себе поводив, інші – що вів себе, як і усі. Олександр Касянчик, директор школи, що теж був присутній, каже, що не бачив шарпанини.

Постраждалий спершу не розповідам про конфлікт батькам, вчителі сказали їм про погану поведінку сина, а тоді вже дізнались і про рукоприкладство в школі. В сім’ї дванадцятеро дітей, восьмеро з яких є учнями цієї ж школи.

Завуч же стверджує, що ні до Давида, ні до дівчинки-заступниці сили не застосовувала. Вчитель праці теж заперечує рукоприкладство.

Батько Давида пішов з сином до поліції. Для вияснення всіх обставин створили комісію, яка й з’ясовуватиме істину. Як повідомили батьки Давида, після від’їзду журналістів вони все ж дочекались від педагогів визнання провини і вибачень.

За матеріалами ТСН та Північ Інфо

0
Найцікавіші матеріали
Викрав з магазину 100 тисяч гривень: у Рівному затримали зловмисника
0
Читати далі
На Рівненщині викрито жителя Волині на незаконному перевезенні боєприпасів
0
Читати далі
У США оголосили лауреатів премії «Оскар»
0
Читати далі
Проросійський агітатор і «Брати-мусульмани»: в Україні може діяти небезпечне угруповання
0
Читати далі
У Рівному підлітки знімали відео під російську музику на фоні портретів полеглих воїнів
0
Читати далі
На Рівненщині чоловіка вкусила змія
0
Читати далі
Український борець зійшов з пʼєдесталу під час звучання російського гімну
0
Читати далі
Два чоловіки з Рівненщини та Прикарпаття збували контрафактні електронні сигарети
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок ДТП травмувався неповнолітній водій мотоцикла
0
Читати далі